Yazın En Serin Kupon Kampanyası n11.com'dan! | Kampanya Bulucu

Yazın En Serin Kupon Kampanyası n11.com’dan!

İnternet üzerinden yapılan alışverişin bir numaralı adresinden biri olan n11.com yazı bol kuponlu bir kampanyayla kapatıyor. Aradığınız her ürünü kolaylıkla bulabileceğiniz n11.com; kadın, erkek, çocuk giyiminden kozmetiğe, zücaciyeden ev dekorasyonuna, kırtasiyeden her türlü levazımat ve mutfak eşyası gibi hemen hemen her şeyi bünyesinde barındıran oldukça geniş kapsamlı bir alışveriş sitesi. Kurulduğu günden itibaren hızla yükselen ve satışlarını da aynı şekilde artıran n11.com’da her fiyattan her çeşit ve kaliteye sahip müşterilerin istekleri karşılanıyor. N112’den vereceğiniz siparişler mümkün olan en kısa sürede temin edilerek kargolanır, ürün kalitesi garantisi, değişim ve iade garantisi ile sizlerden gelen talepler doğrultusunda her geçen gün daha da büyüyor. Büyürken de müşterilerini yaptıkları alışverişlerinde sürpriz kampanyalar ve hediye çekleri ile ödüllendiriyor; adeta teşekkür niteliğinde..

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

 • İnternet alışverişinin en iyi adresi olan n11.com yaz biterken müşterilerini çeşitli tutarlardaki hediye çekleri sunuyor. Bu hediye çeklerinin ya da kuponlarının tutarları; en az 11 TL olmak üzere yapacağınız alışverişlerin toplam tutarına göre değişiklik göstermektedir. Kuponlara ilişkin detaylı liste şöyledir:

 • Kullanıma ilişkin liste ise şöyledir:

 • N11.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlarınızı kampanya dahilinde kullanabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız alışverişlerin bir kısmını anlaşmalı bazı banka kartlarındaki puanlarınızla öderken bir kısmını kartınızdan çekilerek gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya kapsamında n11.com üzerinden 27 Ağustos 2017 saat 23.59’a kadar yapacağınız alışverişlerden kupon veya kuponlar kazanabilirsiniz. Kazandığınız kuponların son kullanım tarihleri alışveriş sonrasında hesabınıza yüklendiği zaman belirlenecektir ve kuponlarınızı 11 gün içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

N11.com üzerinden alışveriş yaparak indirim kuponu kazanabilmek için; alışveriş sitesine üye olmanız ve giriş yaparak alışveriş yapmanız gerekmektedir. Misafir üye olarak gerçekleştireceğiniz alışverişler için indirim kuponu tanımlanmayacaktır.

Kampanyanın Diğer Koşulları Nelerdir?

 • Bu kampanya kapsamında kazandığınız indirim kuponlarını aşağıdaki kategoriler hariç diğer tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz:
 1. Altın ya da gümüş aksesuar ürünleri,
 2. Cep telefonu ve sim kartı ve hattı alışverişleri,
 3. Bilgisayar yedekleme ürünleri,
 4. Toptan satış ve süpermarket alışverişleri,
 5. Bebek bezi ve ıslak mendil ürünleri,
 6. Araç (oto) ürünleri,
 7. Kredili kargo hizmeti.
 • Kazandığınız indirim kuponlarından her alışveriş için sadece bir tanesini kullanabilirsiniz. Ancak n11.com’dan farklı tutarlarda alışveriş yaptığınız zaman kampanya kapsamında birden fazla indirim kuponu kazanabilirsiniz.
 • Bu kampanya sadece tüketici müşteriler için geçerlidir ve ticari kuruluşlar kampanyadan yaralanamazlar. Yani sadece şahsınız adına yapacağınız alışverişler için indirim kuponu kazanabilirsiniz. Şirket veya kurum alışverişleri için kampanya geçerli değildir.
 • Kazandığınız indirim kuponları, n11.com’daki diğer kampanya ve kuponlarla ve anında indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.
 • Kampanyadan kazandığınız indirim kuponlarınızı 11 gün içerisinde kullanmanız gerekmektedir.
 • İndirim kuponu kullanarak yaptığınız herhangi bir alışverişinizi iptal ettiğinizde; yani ürünü iade ettiğiniz zaman kullanmış olduğunuz indirim kuponunuz hesabınıza geri yüklenecektir. Bu kuponu bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz.
 • n11.com kampanyayı durdurma veya bu kapsamdaki şartları değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ