Kampanya Bulucu

Yataş 1500 TL’den Başlayan İndirim Kampanyası

Yataş kampanyaları hız kesmeksizin devam ediyor. Ülkemizin en popüler mobilya üretim ve satış ağına sahip olan markalar arasında yer alan Yataş, bu yaz aylarında kendilerinden alışveriş yapacak müşterilerine mükemmel indirimler sunmaya hazırlanıyor. Yeni evli çiftlere ve evini yenilemek isteyenlere 1500 TL’den başlayan mükemmel indirimler sunan firma, modern mobilya sahibi olmak isteyen insanlar için büyük bir fırsat.

Enza Home ve Yataş Bedding ürünlerinin tamamında geçerli olmayan bir kampanyadır. 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olan bu kampanyada tekil alışverişlerinizde dahi çok ciddi indirimler kazanabilme fırsatına da sahip olabiliyorsunuz. İndirimli mobilya kampanyaları içerisinde son dönemin en popüler kampanyalarından birisi durumundadır.

Yeni evlenecek olan çiftler için özellikle cazip olarak nitelendirilebilecek bu kampanya kapsamında çok uygun fiyatlar ile evinizi baştan aşağıya dekore edebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Yataş Group, aynı zamanda bu kampanyadan faydalanan müşterilerini yetkili ofislerinde çeşitli sürprizler ile buluşturmaya da devam ediyor. Sizler de evinizi yenilemek istiyorsanız bu kaçınılmaz fırsatı değerlendirmelisiniz.

Kampanya Detayları

İndirim Kampanyası 7 Temmuz – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Tekil ürünlerde peşin fiyat üzerinden %15 indirim uygulanır. Tüm mobilya ürünlerinde tek seferde yapılacak 5.990TL alışverişlerde 1.500TL indirim kampanyası geçerlidir. Bu kampanyaya fırsat ürünleri, ayın ürünleri ve aksesuarlar dahil değildir. Peşin toplam fiyatı 5.990TL ve üzeri olan ürünlerde Net %15 indirimli fiyatlar belirtilmemiştir. Bu ürünlere 1500TL’den başlayan indirim kampanyası doğrudan uygulanmıştır. Bu ürünlerin indirim tutarları fiyat listesinde ayrıca belirtilmiştir. Enza Home ve Yataş Bedding kampanyaları birbirleri ile birleştirilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.