Kampanya Bulucu

Yapıkredi’den HGS Alımlarınızda 4 Geçişten 1’i Bedava

Temmuz ayıyla başlayan bu kampanya ile 31 Temmuz tarihine kadar HGS ‘sini Worldcard ile alıp, yükleme yapmak için otomatik ödeme talimatı veren müşteriler hem 10 TL Worldpuan kazanıyor hem de 4 geçişinden 1 tanesi bedavaya geliyor.

Yapıkredi HGS Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

HGS başvurunuzu Yapıkredi internet şubesinden, Yapıkredi şubesinden, Yapıkredi Telefon Bankacılığından, ya da kısa mesaj yolu ile yapabilirsiniz. Kısa mesaj yoluyla  HGS yazdıktan sonra 1 boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı 4454’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanyaya katılım Temmuz ayı içerisinde geçerli olacaktır. Kampanyanın geçerlilik süresi 1-31 Temmuz arasıdır. HGS’ lerinizi 1-31 Temmuz arasında almanız gerekmektedir. Alınan bu HGS’ler ile 31 Ağustos tarihine kadar yapılan 4 geçişten 1 tanesi ücretsiz olacaktır.

Yapıkredi HGS Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan  HGS alımını Yapı Kredi’den yapmış olan ve Yapı Kredi bireysel kredi kartından veya bireysel vadesiz TL hesabından otomatik yükleme talimatı vermiş olan müşteriler faydalanabilecektir.

Kampanyaya Dahil Olmayan Durumlar Nelerdir?

Daha önce Yapıkredi’den HGS almış olan plakalar için yapılacak yeni satışlar kampanya dahilinde olmayacaktır. Yüklemeler de kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan faydalanabilmek için aynı ay içerisinde toplamda 4 geçiş yapmanız gerekmektedir. Yapılan 4 geçişten  en düşük tutarlı olan geçişiniz hesap özetinize indirim olarak yansıtılacaktır.

Kampanyadan En Fazla Ne Kadar Faydalanabilirsiniz?

Kampanyadan bir müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilmektedir. Kazandığınız bu indirimler ise 10 Eylül 2015 tarihine kadar Hesap özetinize yansıtılır.

Otomatik HGS Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası İle Ne Kazanırsınız?

Bu kampanya kapsamında 10 TL puan kazanırsınız. 10 TL puan kazanabilmeniz için, TALIMAT yazdıktan sonra TC kimlik numaranızı  4470’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. 5 talimatınız karşılığında kampanyadan en fazla 50 TL puan kazanabilirsiniz.

Kampanya stoklarla sınırlıdır ve HGS etiketiniz Yapıkredi’ den size hediye edilir. En fazla 5 etiket alma hakkınız bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.