Kampanya Bulucu

Yapı Kredi’den World Kart sahiplerine Yüzde 100 Onaylı Alışveriş Kredisi

Kredi kartı ile yapılan harcamalarda ki taksit sayıları, yapılan yasal düzenlemeler ile kısıtlandı. Bu nedenle tüketicilerin pahalı olan ürünleri alması oldukça zorlandı. Bu nedenle bankalar da bu durumu düzeltebilmek için kredi kartı limitini etkilemeyen alışveriş kredileri vermeye başladı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Yapı Kredi kampanyaları ile artık kredi kartınızın limitini etkilemeden alışveriş yapabilecek ve bu yaptığınız alışverişleri de 24 aya kadar taksitlerle ödeyebileceksiniz. Üstelik bu kampanya ile alacağınız kredinin %100 onay garantisi var. Yani kredi çıkmama ihtimali yok.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Yapı Kredi bankasına sahip olan World kredi kartı kullanan herkesin katılımına açıktır. Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olacaktır. ticari müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz. Eğer World kredi kartınız yok ise, direk olarak Yapı Kredi bankasına başvurarak da kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kredi kampanyasına katılmak için 2 farklı yol bulunuyor. İsterseniz World kredi kartınız ile World üye iş yerlerinden 500 TL ya da daha üzeri bir harcama yaptıktan sonra herhangi bir Yapı Kredi şubesine başvuru yaparak harcamanız kadar kredi alabilir ve belirlediğiniz taksitler ile ödeyebilirsiniz. İsterseniz de krediyi önceden alır, hazır bulundurur, alışveriş yapacağınız zaman kullanabilirsiniz.

Kampanya için Ödeme Tablosu Var Mı?

 Yapı Kredi Örnek ödeme Tablosu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.