Kampanya Bulucu

Yapı Kredi’den e-Hesap Özeti Veren Müşterilere İphone ve İpad Çekilişi

Yapı kredi her zaman olduğu gibi yine kazandırmaya devam ediyor. Yapı Kredi müşterilerinden e-hesap özetine geçiş yapanlar İphone ve İpad kazanma şansı yakalıyor.

Çekilişten Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanya bütün Yapı Kredi şubelerinde geçerli olan bir kampanyadır. Yapmanız gereken tek şey e-hesap özeti sistemine geçiş yapmak.

e-Hesap Özeti Sistemine Nasıl Geçiş Yapabilirim?

e-Hesap Özeti sistemine Yapı Kredi Şubeleri’nden, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan, Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden, Kart İşlemlerim menüsünden, Yapı Kredi ATM’lerinden ya da SMS (EKSTRE yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 4454’e kısa mesaj olarak göndererek) yoluyla e-Hesap özeti sistemine geçiş yapabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 8 Nisan-8 Haziran tarihleri arasında geçerli olacaktır. 8 Haziran sonrasında yapacağınız geçişler için çekiliş hakkı kazanamazsınız.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Nelerdir?

e-Hesap özetine geçiş yapan müşteriler için yapılacak çekilişte 5 kişiye Iphone 6 16 GB telefonu, 10 kişiye Apple iPad 2 hediye edilecektir.

Çekiliş Hangi Tarihte Yapılacaktır?

Çekiliş, 15.06.2015 tarihinde saat 12:00’de halka açık bir şekilde yapılacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacaktır?

Çekiliş sonuçları 22.06.2015 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçlara Posta gazetesinde duyurulacaktır. Aynı zamanda sitemizi takip ederek sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kazanan Talihliler Ne Zamana Kadar Başvuru Yapmalılar?

İkramiye kazanan asil talihlilerin 07.07.2015, yedek talihlilerin ise 22.07.2015 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Çekilişe Kimler Katılabilir?

Kampanyadan yalnızca Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterileri faydalanabilir. e-Hesap özetine geçiş yapan müşteriler çekilişe katıldıktan sonra talimatlarını iptal ederlerse çekiliş haklarınıda kaybetmiş olurlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.