Kampanya Bulucu

Yapı Kredi’den Arzum.com.tr’ye Özel Yüzde 35 İndirim

Bankaların mobil uygulama ve internet şubesinin kullanımını yaygınlaştırmak için geliştirdikleri kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Şimdi Yapı Kredi kampanyaları ile mobil şubeyi ya da internet şubesini kullanan müşteriler Arzum’dan %35 indirim fırsatını yakalıyorlar.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Arzum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Yapı Kredi’nin internet şubesine ya da mobil uygulamada ki şubesine giriş yapan müşteriler www.arzum.com.tr adresinden %35 indirim kazanıyor. Bu indirimi de internet sitesinde bulunan bütün ürün kategorilerinde kullanabiliyorlar.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Yapı Kredi müşterilerinin katılımına açıktır. Şimdiye kadar hiç internet şubesi ya da mobil uygulama kullanmasanız dahi bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yani banka şubelerinden internet kullanımınızı açtırmaya gerek yok, kullanıcı bilgileriniz ile hemen yeni bir şifre alıp, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım kampanya kodları ile olacaktır. Mobil şube ya da İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra alacağınız kampanya kodunu kampanya tarihleri arasında www.arzum.com.tr adresinde ki tüm ürünlerde kullanabileceksiniz. Ödeme adımında bulunan ilgili alana kampanya kodunu yazarak indirimi anında uygulayabilirsiniz.

Kampanya Kodunu Nasıl Alabilirim?

Mobil şube ya da internet şubesine aynı şifre ile giriş yaptıktan sonra “kampanyalar” bölümüne geldiğinizde aktif olan tüm kampanyaları göreceksiniz. Katılmak istediğiniz bu kampanya da orada yer alacaktır. Üzerini tıklayarak size özel kampanya kodunu alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodunu almalı ve kullanmalıdır. Bu tarihler dışında kampanya kodları alınamaz ve alınan kodlar geçerli olmayacağı için kullanılamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.