Kampanya Bulucu

Yapı Kredi World’e Özel Shell’de 50 TL’ye Varan İndirim Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Yapı Kredi World’e Özel Shell’de 50 TL’ye Varan İndirim Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanyaya dahil edilmiş olan World üyesi iş yeri Shell akaryakıt istasyonlarına kampanya tarihleri içinde giderek kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlarından birini kullanıp farklı günlerde 4 kez 100 TL ve üzeri alışveriş yapan kişilerin kampanya kapsamında belirtilmiş olan tarihler arasında World üyesi iş yeri olan Shell istasyonlarından yapacakları bir sonraki akaryakıt alışverişinde en az 25 TL değerindeki akaryakıt alışverişlerinden 25 TL değerinde indirim kazanması mümkündür.

Bununla birlikte aynı işlemleri Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak gerçekleştiren kişiler 4 kez 100 TL ve üzeri alışveriş yapmasının ardından bir sonraki World üyesi iş yeri olan Shell istasyonlarından yapacakları alışverişinde 50 TL ve üzeri akaryakıt alışveriş yapması halinde 50 TL değerinde indirim kazanacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 1 Nisan ve 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında 4 kez 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapmasının ardından 16 Mayıs ve 25 Mayıs 2017 tarihleri arasında World üyesi iş yeri olan Shell istasyonlarına giderek belirtilmiş olan tutarda akaryakıt alışverişi yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen Yapı Kredi Bireysel kredi kartı ya da Yapı Kredi banka kartı sahiplerinin öncelikle YAKIT yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kart üzerinde yer alan müşteri numarasını girip 4454 numarasına kısa mesaj atmaları gerekmektedir.

Yapı Kredi World Business kredi kartı ile kampanyaya katılmak isteyen kişilerin SHELL yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kart üzerinde yer alan numaranın son 6 hanesini yazıp 4454 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Albaraka Worldcard sahibi olan kişilerin kampanyaya katılması için YAKIT yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak AL yazmaları ve bir kez daha bir adet boşluk bırakıp kart üzerinde yer alan müşteri numarasını girerek 4454 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Vakıfbank Worldcard sahibi olan kişilerin kampanyaya katılabilmesi için YAKIT yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kartın üzerinde yer alan numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 6635 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Ayrıca kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılacak olan kişilere ekstra 25 TL indirim kazanma fırsatı sunulacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar İle Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Yapı Kredi bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı, World Business, Albarak Worldcard ve Vakıfbank Worldcard kartlarından birini kullanması gerekmektedir. Fakat Yapı Kredi haricinde olan banka kartlarının Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulamasını kullanarak daha fazla indirim kazanması mümkün değildir.

İndirimler Karta Ne Zaman Yansıyacaktır?

Bireysel kredi kartları ile kampanyaya katılan kişilerin kartların 8 Haziran 2017 tarihinde yansıtılacak olan indirim, bireysel banka kartlarına 9 Haziran 2017, Yapı Kredi Business kredi kartlarına 8 Haziran 2017 tarihinde yansıtılacaktır. Bunun haricinde Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılan kişilerin kartlarına indirim 16 Haziran 2017 tarihinde yansıtılacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmıştır. Bu nedenle de her bir bireyin kampanyaya yalnızca bir kez katılmasına izin verilmiştir. Bununla birlikte kampanya kapsamında kazanılabilecek en yüksek indirim tutarı 50 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin Shell marka tanımlı olan Yapı Kredi World üyesi olan iş yerleri üzerinden yapılması gerekmektedir.

Aynı gün içinde gerçekleştirilecek olan işlemlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilmiştir.

Yapı Kredi World karta özel 4 kez 100 TL ve üzeri yapılacak olan alışverişlerin ardından yapılacak olan bir sonraki alışverişte 25 TL değerinde ekstre indirimi kazanma fırsatını yakalayın.

World Business kartları için firma müşteri numarası altında yer alan tüm kartların yapmış olduğu harcamalar için yalnızca belirlenecek olan tek bir karta 25 TL değerinde indirim yansıtılır.

 

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iptali ya da iadesi gerçekleştiği takdirde kampanyadan herhangi bir miktarda hediye kazanılması mümkün olmayacaktır.

Shell ve kampanya kapsamına dahil edilmiş olan diğer bankalar önceden haber verme ihtiyacı duymadan kampanya kapsamında belirlemiş oldukları şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.