Kampanya Bulucu

Yapı Kredi World’e Özel Peşin Fiyatına 12 Taksit!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Yapı Kredi World’e Özel Peşin Fiyatına 12 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde World üye iş yeri olan Beko, Arçelik ve Altus mağazalarından kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartları ile birlikte alışveriş yapan kişiler 12 taksit fırsatından faydalanma fırsatını elde ediyor!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Yapı Kredi tarafından yapılan bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 1 Mart ve 30 Nisan 2017 tarihleri içinde World üye iş yeri olan Beko, Arçelik ve Altus mağazalarından alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlar ile birlikte Beko, Arçelik ve Altus mağazalarından kampanya tarihleri içinde alışveriş yapmak olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin alışverişlerini Türkiye Ekonomi Bankası, Albaraka Bireysel Worldcard ve Vakıfbank Bireysel Worldcard ile tüm Yapı Kredi kredi kartlarından biri ile yapması gerekmektedir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya ile ilgili olarak Beyaz Eşya sektöründe belirtilmiş olan herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Bununla birlikte bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tebliğine göre 12 taksit uygulamasına dahil edilmemiş olan televizyonlarda en fazla 6 taksit kampanyası uygulanabilecektir.

Kampanya sadece World üye iş yeri olan mağazalarda geçerlidir.

Bu kampanya Beko, Arçelik ve Altus mağazalarında geçerlidir.

Kampanya ile ilgili olarak yapılan yazım hatalarının herhangi bir bağlayıcılığı olmayacaktır.

World Üye işyerleri tarafından bildirilen kampanya bilgilerinde ortaya çıkabilecek olan hatalardan Yapı Kredi Bankası sorumlu değildir.

Yapı Kredi bu kampanya ile ilgili düzenlemiş olduğu koşulların tamamında ya da belirli bir bölümünde önceden haber verme gereği duymadan değişiklik yapma ya da bu kampanyayı sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.