Kampanya Bulucu

Yapı Kredi World’e Özel CarrefourSA Mağazalarında 25 TL World Puan Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Yapı Kredi World’e Özel CarrefourSA Mağazalarında 25 TL World Puan Hediye!” kampanya ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak CarrefourSA mağazalarına giderek farklı günlerde yapacağınız 3 adet 75 TL ve üzeri tek çekimli alışverişlerinizde toplamda 25 TL değerinde World Puan kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 17 Haziran ve 3 Temmuz 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri tek bir yöntem bulunuyor. Bu yöntem ise bankadan bankaya göre küçük farklılıklar içeriyor. Yapı Kredi Worldcard ya da banka kartları ile alışveriş yapacak olan kişilerin kullanmakta olduğu kartın bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden CARREFOURSA yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kart üzerinde yer alan müşteri numarasını kısa mesaj ile 4454’e göndermelidir.

Albaraka Worldcard ile alışveriş yapacak olan kişilerin banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden CARREFOURSA yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak AL yazmaları ve bir adet daha boşluk bırakıp sekiz haneli olacak şekilde müşteri numaralarını yazarak 4454’e kısa mesaj göndermeleri gerekir.

Vakıfbank Worldcard ile alışveriş yapacak olan kişilerin ise banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden CARREFOURSA yazdıktan sonra bira adet boşluk bırakarak kart numarasının son 6 hanesini yazarak 6635’e kısa mesaj göndermeleri gerekir.

Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajların Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom (Avea) üzerinden gönderilmeleri gerekir. Bununla birlikte kampanyaya katılmak için atılacak olan her bir kısa mesaj kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan 1 kısa mesaj ücreti katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi de dahil olmak üzere Avea (Türk Telekom) ve Turkcell için 0,65 TL ve Vodafone için 0,415 TL olarak belirlenmiştir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Yapı Kredi Bankası kredi kartları ve Yapı Kredi Bankası banka kartları ile birlikte Albaraka Türk ve Vakıfbank Worldcard’ları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyadan Kazandığım World Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan World Puanlar 13 Temmuz 2017 tarihine kadar kampanya kapsamında kullanmış olduğunuz kredi ya da banka kartına yüklenecektir.

Kampanyadan Kazandığım World Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz World Puanları 24 Temmuz 2017 tarihine dek kullanmamanız halinde ise kullanılmamış lan World Puanlar 25 Temmuz 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyaya en fazla bir kez katılabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL değerinde World Puan kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya altın ve içki satışları dahil edilmemiştir.

Aynı gün içerisinde yapılacak olan alışverişlerden yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya taksitli işlemler dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde World Puan kazanımı da iptal olur.

World Puan kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

World Business ve ticari banka kartları ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya yalnızca World üyesi olan iş yerlerinden geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan yazım hataları bağlayıcılık içermez ve World üyesi iş yerleri tarafından bildirilmiş olan kampanya bilgilerinde ortaya çıkabilecek olan hatalar Yapı Kredi Bankası’nın sorumluluğunda olmaz.

Yapı Kredi Bankası, Albaraka Türk, Vakıfbank ve CarrefourSA kampanya kapsamında belirtmiş olduğu şartların tamamını, zamanını ya da belirli bir bölümünü önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.