Kampanya Bulucu

Yapı Kredi World Kart’tan Sevgililer Günü Hediyesi

Yapı Kredi World Kart’ta sevgililer gününü unutmadı ve siz özel müşterilerine özel gıda market, giyim, çok katlı mağaza (yani AVM), ayakkabı, aksesuar, kuyum optik, saat, kasap, manav şarküteri, kozmetik, restoran ve çiçekçilik sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapacağınız tek seferde ilk 100 TL’lik alışverişinizden sonra her 100 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL, toplam 50 TL Worldpuan hediye edecek. Kampanya kapsamında kazandığınız World Puanlarını Sevgilinizle ya da sevdiklerinizle dilediğiniz gibi World Kart anlaşmalı üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için, World Kart cüzdan uygulamasına ihtiyacınız var. Kampanya kapsamında kazandığınız World Puanları World Kart cüzdan yardımıyla gözlemleyebilirsiniz.  World Kart cüzdan uygulamasını edinmek için eğer android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Google Play Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna World Kart cüzdan yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Apple Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna World Kart cüzdan yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra “Sevgililer Günü hediyeniz bonkör Vadaa’dan: 50 TL Worldpuan” kampanyasının altında bulunan “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız yeterlidir. Bununla beraber kampanya kapsamında Maximum 50 TL World Puan kazanılabilir. Kampanyaya SMS ile katılmak için,  Kampanyaya yurt içinden katılmak için “KAZAN” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasının 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 9 Şubat 2018 ile 18 Şubat 2018 Tarihler arasında kampanyaya katılım gerçekleştirildikten sonra  yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • World kartın tüm hakları gizlidir.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için World Kart müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında her hangi bir dilek ya da öneriniz var ise World Kart’ın resmi İnternet sayfası üzerindeki iletişim formunu doldurabilir ya da müşteri temsilcileri ile iletişme geçebilirsiniz.
  • TL kartlar ile kampanyadan faydalanılamaz.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir.
  • • Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.