Kampanya Bulucu

Yapı Kredi World Kart ile Motorlu Taşıtlar Verginiz 3 Taksit

Yapı Kredi bankası, alışverişlerin yanı sıra vergilerinize de taksit kampanyası başlattı. Şimdi Yapı Kredi kampanyaları ile Motorlu Taşıtlar Verginizi Yapı Kredi World kredi kartınızı kullanarak 3 taksit ile ödeyebilirsiniz. Üstelik bu kampanyadan yararlananlara Klima gazı dolumu ve boya koruma paketi gibi işlemlerde de indirimler yapılır.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanyadan yararlananlar internet şubesi olan www.yapikredi.com.tr adresinden, Yapı Kredi Mobil Şube’den ya da www.gib.com.tr adresinden World Kredi kartı ile ödeme yapanlar Motorlu Taşıtlar Vergisini 3 taksit ile ödüyorlar. Üstelik bu kampanyadan yararlananlar SONAX Hybrid Boya Koruma Paketi’ni 360 TL yerine 180 TL’ye alabiliyor. Euromaster’dan Klima gazı doldurmak için de sadece 40 TL ödemek yeterli olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu World kampanyalarından Yapı Kredi, Anadolubank ve Albaraka bankalarına ait World kredi kartı sahibi olan bütün bireysel müşteriler yararlanabilecek. Diğer bankaya ait kredi kartları World olsa bile bu kampanyanın dışında tutulur. Ayrıca kampanya sadece internet üzerinden yapılan ödemelerde geçerlidir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya sadece Temmuz ayına özel başlatıldığı için 1 Temmuz tarihinde başlayarak 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında internet üzerinden ödeme yaptığınızda 3 taksitten yararlanabileceksiniz. Bu ödemenin dekontunu da Euromaster bayilerine götürdüğünüzde, indirimlerden 31 ağustos 2015 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

Diğer Ödemelerde Taksit Kampanyasından Yararlanabilir Miyim?

Vergi dairesinden, ATM şubelerinden ya da banka şubelerinden yapılan ödemelerde taksitten faydalanabilme şansınız bulunmuyor. Taksit imkanı sadece vergi dairesinin resmi sitesi, Yapı Kredi internet şubesi ve mobil şubede geçerli olacak. Peşin olarak yapılan ödemelerin daha sonra taksitlendirilebilme şansı hiçbir şekilde olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.