Kampanya Bulucu

Yapı Kredi Vadaa’dan 50 TL Worldpuan hediye!

Yapı Kredi bankasından eşsiz bir kampanya daha sizlerle! Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişlerinizde 50 TL kazanma fırsatı sizleri bekliyor ! Gıda, giyim, ayakkabı, çok katlı mağaza, kuyumcu, aksesuar, saat, optik, manav, kırtasiye, eğitim ve şarküteri alışverişlerini Yapı Kredi World Üye İş yerlerinden tek seferde ilk 100 TL’yi geçen alışverişlerinizden sonraki her tek seferlik 100 TL’lik alışverişlerinize Yapı Kredi tam 10 TL Worldpuan veriyor! Toplamda 50 TL Worldpuan kazanma şansı sizleri bekliyor!

Kampanyaya Katılmak için Ne Yapmalıyım?

Kampanyaya katılmak için öncelikle Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin ve kampanyalar kısmında yer alan “Bana Özel” bölümüne ulaşın. Daha sonra karşınıza gelecek olan ekran üzerinde yer alan “Katıl” butonuna tıklayın. Ayrıca kampanyaya katılabilmek için SMS gönderimini de gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken mesaj yazma kısmına KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı yazmanız ve daha sonrasında bu mesajı 4454’e göndermeniz. Otomatik olarak kampanyaya kayıt işlemi adınıza gerçekleştirilecektir.

Kampanyaya Katılım Tarihleri Nelerdir?

Kampanyaya 26 Ağustos – 24 Eylül 2017 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyadan Hangi Kartlar Yararlanabilmektedir?

Kampanyadan yararlanabilecek olan kartlar Yapı Kredi tarafından belirlenmiştir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile katılabilirsiniz. Ayrıca bu kartların dışında Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar da dahildir. Ancak TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Bu sebeple bu kartlar ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde ekstra puan kazanmak gibi bir durum söz konusu değildir.

Kampanyanın Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kapsamında kazanacağınız puanlar tarafınıza 28 Eylül 2017 tarihinde aktarılacaktır. Puanların aktarılabilir olması için en az 1 tane kullanıma açık bireysel kredi kartınızın olması gerekmektedir. Tarafınıza aktarılan puanların son kullanım tarihi ise 8 Ekim 2017’dir. Bu tarihten sonra kampanya kapsamında kazandığınız ve kullanmadığınız Worldpuan’lar tarafınızdan 9 Ekim 2017 gününde geri alınacaktır.
  • Eğer alışverişlerin tamamını bireysel TLcard ile gerçekleştirmişseniz yüklenmesi gereken puanlar bireysel kredi kartlarınız kapalı ise bireysel TLcard’a yüklenecektir. Ancak puan yüklemeleri durumunda TLcard yanında adınıza ait kullanıma açık 1 adet kredi kartı bulunuyor ise puanlar 28 Eylül 2017 tarihinde bu kredi kartına yüklenecektir.
  • SMS gönderimleri sonrasında tarafınıza yansıtılacak olan gönderim ücretleri operatörlere göre farklılık göstermektedir. Turkcell ve Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL olup Vodafone hatlı numalar için ise 0,415 TL’dir. Bu ücretler dışında farklı bir ücretleri uygulama hakkına operatörleriniz sahiptir.
  • Kampanya kapsamında ilk 100 TL ve üzeri alışverişinizden sonra gerçekleştireceğiniz her tek seferlik 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Toplamda 5 tane 100 TL ve üzeri alışverişlerinizden 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bir müşteri bu kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.