Kampanya Bulucu

Yapı Kredi TLcard’tan Yeni Yıl Kampanyası: 25 TL Puan

Tüm kredi kartlarının yapmış oldukları yılbaşı kampanyalarına bir yenisi de TLcard’tan eklendi. Şimdi TLcard kampanyaları ile yapacağınız yılbaşı alışverişlerinizden 25 TL Puan kazanabilme şansınız bulunuyor. Bu sayede yılbaşı harcamalarınızda da harcama yaptıkça kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Yapı Kredi kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında TLcard’ınızı kullanarak World üyesi iş yerlerinden belirtilen sektörlerde yapacağınız her 100 TL harcamadan 5 TL puan kazanabilirsiniz. Bu şekilde kampanya kapsamında 25 TL’ye kadar puan kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Yapı Kredi bankasına ait tüm bireysel kredi kartları ve TLcard’lar yararlanabilir. Fakat ticari kredi kartları bu kampanya kapsamında yer almaz. Nuvo TLcard’lar, bireysel TLcard’lar ve Play TLcard’lar bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza SMs göndermenize ya da kampanya kodu göndermenize gerek yoktur. World banka sisteminde giyim, gıda marketi, kozmetik, çok katlı mağaza, kuyum, ayakkabı, elektronik, optik, saat, oyunca kırtasiye ve iletişim sektörlerine kayıtlı olan iş yerlerinden en az 100 TL’lik alışveriş yapmanız kampanyaya katılımınız için yeterlidir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?                

16 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanabilmek isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya sadece belirlenen sektörlerde ki World üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemenin World Pos cihazı ile yapılması gerekir. Diğer cihazlardan yapılan ödemelerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Ayrıca iş yerinin World sisteminde belirlenen faaliyet konusu da yine belirlenen sektörlerde olmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.