Kampanya Bulucu

Yapı Kredi TL Card’tan 10 TL Puan

Alışveriş yaptıkça puan, taksit ve indirim kazandıran kampanyalar genelde sadece kredi kartlarına özgü olur. Ama yeni başlayan bir Yapı Kredi kampanyaları ile şimdi hesap kartınız ile de kazanabilirsiniz. Yapı Kredi bankasında hesabı olanlara verilen TL Card ile alışveriş yaptığınızda puan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında TL Card ile kafe, sinema, tiyatro, restoran ve Fast Food alışverişi yaptığınızda her 25 TL ve üzeri alışverişe 5 TL puan kazanabiliyorsunuz. Bu kampanya ile toplam 10 TL puan kazanabilirsiniz. Üstelik alışveriş yapacağınız iş yerlerinin World üyesi olma zorunluluğu da bulunmuyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan TL Card sahibi olan herkes yararlanabilir. Kampanya herkesin katılımına açıktır. Fakat kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekir. Kampanyaya kayıt yaptırmadan yapılan alışverişlerin hiç birisi bu kampanyanın kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kayıt mesajı göndermek gerekecektir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAFE yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız TL Card’ın son 6 hanesini ekleyerek 3160’a kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. Gelen onay mesajından sonra harcama yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Sadece Temmuz ayına özel olarak başlayan bu TL Card kampanyaları 1 Temmuz tarihinde başlayacak ve 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt yaptırmalı, daha sonra da kampanya kapsamında ki alışverişi yapmalıdır.

Hangi Harcamalar Kampanyaya Dahil Edilecektir?

Kampanyaya dahil edilecek alışverişler bazı sektörler ile kısıtlı tutulmuştur. Kampanya sadece restoran, kafe, fast-food, sinema ve tiyatro ile sınırlı tutulmuştur. Alışveriş yapılacak iş yerinin World üyesi olmasına gerek yok, fakat puan ile yapılan alışverişler, iptal ya da iade olan alışverişler ile internet üzerinden yapıan alışverişler bu kampanyaya dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.