Kampanya Bulucu

Yapı Kredi Play’den Alışverişlerinize 50 TL Puan Kampanyası

Yapı Kredi’nin gençlere yönelik kredi kartlarından biri olan Play Card, yapmış olduğu kampanyalar ile birçok fırsat ve avantajdan faydalanabilirsiniz. Şimdi Play Card kampanyaları ile belirli sektörlerde yapacağınız alışverişlerde 50 TL’ye kadar puan kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Yapı Kredi kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Yapı Kredi Play kartınızı kullanarak belirlenen sektörlerde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişlerde 5 TL toplamda 25 TL Puan kazanabilme şansınız bulunur. Eğer kampanyaya katılımı Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile yapılacaksa 50 TL puan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Yapı Kredi bankasına ait olan tüm bireysel kredi kartlarında ve bireysel TLcard’larda geçerli olacaktır. Ticari kredi kartları bu kampanyanın kapsamında değildir. Bu nedenle ticari kredi kartları ile yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmak gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra giyim, aksesuar, ayakkabı, kozmetik, çok katlı mağaza, kuyum, saat, optik, gıda marketi, elektronik market, kırtasiye ve oyuncak, iletişim alanlarında yapılan her 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu kampanyaya 2 farklı şekilde kayıt olabilirsiniz. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını kullanarak bu kampanyaya katılabilir, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAZAN yazıp, bir boşluk bırakıp, müşteri numarasını da ekleyerek 4454’e göndermeniz yeterlidir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ocak 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışverişi yapmalılardır. Bu tarihler dışında yapılan işlemler kampanya kapsamının dışındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.