Kampanya Bulucu

Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Yapı Kredi müşterileri kredi kartları veya bireysel vadesiz mevduat hesaplarından otomatik fatura ödeme talimatı ya da HGS talimatlarında 50 TL’ye kadar puan kazanıyor! Fatura ödemek artık bir yük oluyorsa size bu kampanya tam size göre. Yapı Kredisi müşterisi olarak hem her ay ödediğinizi faturaları takip etme derdinden kurtulun, hem de ödediğiniz faturalarda 10 TL’den 50 TL’ye kadar puan kazanın! Her ay 50 TL’ye kadar kazanacağınız puanları ise doyasıya istediğiniz yerde harcayın.

Yoğun çalışma şartlarınız, işten eve, işte eve mekik dokumalarınız yüzünden faturalarınızı unutuyor, fatura ödemeye ayrıca vakit ayırmak artık yük oluyorsa bu kampanya tam size göre. Zaten her ay düzenli olarak ödediğinizi faturayı takip etmekten Yapı Kredi Bankasının otomatik ödeme talimatı kampanyasıyla kurtulun. Üstelik bir de puan kazanın.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Ben bu kampanyayı çok sevdim nasıl katılırım diyorsanız. Kampanyaya dahil olmanız oldukça kolay. Hemen TALIMAT yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 4470’e mesaj atarsanız kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

11 Eylül 2016 -10 Ekim 2016 tarihlerinde vadesiz mevduat ya da kredi kartınızdan verdiğiniz otomatik fatura ödeme veya HGS talimatında 10 TL’den,  50 TL’ye kadar puan kazanabilirsiniz.  Kampanya devam ederken verilen her talimat için  11 Eylül 2016 – 10 Kasım 2016 tarihleri arasında en az 1 kez ödeme yapılmış olması gerekir. Kampanya kapsamında kazandığınız puanlar 15 Kasım 2016  tarihinde kredi kartınıza ya da banka kartınıza yansıtılır.

Kampanyanın Katılım Şartları Neler?

  • Her müşteri bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.
  • Bu kampanya kazandığınız diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • World Business karttan vereceğiniz talimatlar kampanyaya dahil olmaz
  • Hızlıcep’ten vereceğiniz talimatlar ödüllendirilmez.
  • Cep telefonu numaranızın taşınması durumunda verdiğiniz otomatik ödeme talimatında sadece son talimatınız ödüllendirilir.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.