Yapı Kredi Nuvo'dan İhtiyaç Anında Masrafsız Kredi | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Yapı Kredi Nuvo’dan İhtiyaç Anında Masrafsız Kredi

Yapı Kredi güvencesi ile internet bankacılığı hizmeti veren Nuvo, müşterilerine, ihtiyaç duyduğu anda şubeye gitmeden ve hiçbir masraf ödemeden kredi fırsatı sunuyor. Şimdi Nuvo kampanyaları ile istediğiniz anda krediniz elinizin altında.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Yapı Kredi kampanyalarının dışında bir hizmet sunan Nuvo, istediğiniz anda internet üzerinden başvurarak kredi almanızı sağlıyor. 36 aya kadar ve 1.000 ile 10.000 TL arasında kredi tahsis ücreti olmayan ve uygun faiz oranı sunan bu krediyi almak bir tık kadar kolay.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Nuvo müşterilerinin katılımına açıktır. Fakat sadece Yapı Kredi müşterisi olan, Nuvo müşterisi olmayan müşteriler bu kampanyaya katılamazlar. Eğer Nuvo’ya üye iseniz bu kampanyadan hemen yararlanabilirsiniz. Kredi koşulları kişiye göre değişiklik gösterebilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılabilmeniz için www.nuvo.com.tr adresinden krediye başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Yaptığız başvuru aynı gün içerisinde değerlendirilip sonuçlandırılacaktır. Sizde sonucu yine internet hesabınızdan görebilirsiniz. Sonuçlanmış olduğunda ve onay alınmış olduğunda “Kredi Kullan” butonuna tıklayarak kredi kullanabilirsiniz. Üstelik kefilsiz ve teminatsız olarak alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlandırması yapılmamıştır. Yani bu kampanyadan istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Kredi kampanyası olarak değil, her müşterinin yararlanabileceği bir hizmet olarak uygulamaya koyulmuştur. Yapı Kredi bu kampanyayı önceden haber vermeksizin değiştirebilir ya da sonlandırabilir.

Bu Kampanyadan Günün Hangi Saatlerinde Yararlanabilirim?

Kampanyaya başvuruyu günün 24 saati yapabilirsiniz. Fakat onaylanmış krediyi sadece saat 02:00 ile 21:30 arasında alabilirsiniz. Başvurduğunuz kredi 24 saat içinde sonuçlanmasına rağmen, bazı durumlarda bu süre biraz uzayabilir. Bu konuda herhangi bir garanti verilmemiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.