Kampanya Bulucu

Yapı Kredi Mobil’de Sınırsız Sinema Bileti % 50 İndirimli!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Yapı Kredi Mobil’de Sınırsız Sinema Bileti % 50 İndirimli!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde akıllı telefon ve tabletlerde yer alan uygulama marketinden Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirerek giriş yapan kişiler, Size Özel bölümünde yer alan indirim kodları ile birlikte Sinemia resmi internet sitesi üzerinden sınırsız sinema bileti üyeliğinde %50 oranında indirim kazanma fırsatını elde ediyor!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 10 Temmuz ve 10 Ağustos 2017 tarihleri arasında indirim kodlarını kullanarak Sinemia resmi internet sitesi üzerinden alışveriş yapması gerekiyor.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen bireylerin  akıllı telefon ve tabletlerde yer alan uygulama marketinden Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirmeleri ve daha sonra bu uygulamaya T. C. kimlik numarası ya da kullanıcı kodu ile birlikte girişi yaparak kampanyaya dahil olan müşteriler, Sinemia ile sınırsız sinema bileti üyeliklerini %50 oranında indirim ile kazanma fırsatını Yapı Kredi Mobil uygulamasının Size Özel bölümünde yer alan indirim kodları sayesinde kullanabilecektir.

İndirim Kodlarını Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

İndirim kodları Yapı Kredi Mobil uygulamasının Size Özel bölümüne 10 Temmuz 2017 tarihinde yüklenecek olup 10 Ağustos 2017 tarihine kadar burada kalacaktır. Bu tarihler arasında kullanılmamış olan indirim kodları iptal olur.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya Sinemia Premium indirimi yalnızca ilk üyelikler için geçerli olacaktır. Bununla birlikte her bir indirim kodu kişiye özel olduğu için her bir müşteri de kampanya kapsamında bu indirimden en fazla bir defa faydalanabilecek ve en fazla %50 oranında indirim kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Size özel tüm avantajlardan faydalanmak için Yapı Kredi Mobil uygulamasına giriş yapmanız yeterli olur.

Sinemia Premium üyeliği Türkiye’de hem 2D hem de 3D olan tüm filmlerde geçerli olur.

Premium üyeliği kapsamında 3D gözlük ücretlerinden ücret alınmaz.

Sinemia resmi internet sitesi üzerinden üyelik oluşturmak oldukça hızlı ve kolay bir işlemdir.

Kampanya kapsamında sunulmuş olan indirim kodunu kullanarak Sinema Premium Sınırsız Sinema paketlerine %50 indirim ile üye olmanız mümkün.

Sinemia Premium üyelerine özel olarak gala, davet ve ön gösterimlerde ilave ücret alınmıyor!

Sinema Premium üyeleri Sinemia mobil uygulaması üzerinden ileri bir tarihe bilet özelliğini kullanarak internet üzerinden biletlerini alıp gişede en ufak bir an dahi beklemeye gerek kalmadan bilet satın alma şansına sahiptir.

Sinema Premium indirim Sinemia resmi internet sitesi olan Sinemia.com sitesin tarafından yapılmış olan herhangi bir kampanya ile birleştirilerek kullanılamaz.

Sinemia.com üyeliği ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekte Müşteri Hizmetlerine hem Sinemia resmi internet sitesinde yer alan Canlı Destek bölümünden hem de Sinemia mobil uygulamasında vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

Kampanya yalnızca Yapı Kredi bireysel müşterileri için geçerli olur.

Yapı Kredi Bankası ve Sinemia kampanya kapsamında belirtmiş olduğu şartların tamamını, zamanını ya da belirli bir bölümünü önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarına sahiptir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.