Kampanya Bulucu

Yapı Kredi Kurumsal Mobil Şubeye Giriş Yapan Her 100. Kişiye UEFA Champions League Futbol Topu Hediye

Yapı Kredi kampanyaları bu defa kurumsal müşterilerine özel banka kampanyaları ile KOBİ’leri kapsayan bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile KOBİ’ler Yapı Kredi’nin Kurumsal Mobil Şube’sine giriş yapmış olduklarında her 100. Müşteri UEFA Şampiyonlar Ligi’nin orijinal futbol topunu kazanıyor.

Kampanya sadece 23 Şubat ile 2 Mayıs 2015 tarihleri arasında kurumsal mobil şubeye girişlerde geçerli olacak. Bu şubeye girişi firma kodu ve şifrenizle yapabilirsiniz. Eğer bir şifreniz bulunmuyorsa banka şubelerinden yeni bir şifre almanız gerekiyor. Bu şifre ile haftanın 7 günü ve günün 24 saati internet şubesine giriş yapabilir ve ihtiyacınız olan işlemlerin tümünü buradan gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya doğal olarak sadece Yapı Kredi KOBİ bankacılığı müşterileri için geçerli olacak. Aynı hafta içerisinde en fazla 100 kişi bu kampanya kapsamında ödül kazanabilir.

Yapı Kredi Kurumsal Mobil Şube

Yapı Kredi KOBİ UEFA Futbol Topu kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanyaya yalnızca Yapı Kredi KOBİ Bankacılığı müşterileri katılabilir.
• 23.02.2015 – 02.05.2015 tarihleri arasında her hafta, Yapı Kredi Kurumsal Mobil Şube’ye giriş yapan her 100. KOBİ müşterisi UEFA Champions League futbol topu ödülü kazanacaktır.
• Her hafta en fazla 100 müşteri ödül kazanabilir. Kampanya süresince toplamda 1.000 futbol topu hediye edilecektir.
• Aynı gün/saat/dakika/saniyede giriş yapan müşteriler olması durumunda, sırasıyla o gün içerisinde kurumsal mobil şubeye daha çok giriş yapmış olma, o gün içinde daha fazla finansal işlem yapmış olma, KOBİ Bankacılığı Paketi’ne sahip olma kriterlerine göre önceliklendirme yapılacaktır.
• Kampanyadan her KOBİ müşterisi sadece 1 defa yararlanabilir.
• Aynı hafta sıralamada 2.kez ödüle denk gelen müşteri olursa ödülü bir sonraki müşteri kazanır.
• Kazanılan ödüller, talihlilere 30.06.2015 tarihine kadar posta yoluyla ulaştırılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.