Kampanya Bulucu

Yapı Kredi Kartı ile Motorlu Taşıtlar Vergisi 3 Taksit

Yapı Kredi, diğer bankalar ile ortak olan bir kampanyaya dahil oldu. Eğer Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Yapı Kredi Kartınız ile öderseniz bu ödemeyi 3 taksit ile geri ödeyebilirsiniz. Üstelik bunun için internet şubesi ya da www.gib.gov.tr‘den kolayca yapabilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Şubesi ya da www.gib.gov.tr’den Yapı Kredi Katınız ile ödemeyi yapmış olduğunuzda sadece 3 taksit imkanından değil, başka avantajlardan da yararlanabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında ödemeyi yapmış olduğunuzda SONAX Antifrizli Konsantre Cam Suyu size hediye ediliyor. Bunun da yanında normal değeri 360 TL olan SONAX Hybrid Boya Korum Paketi size özel 180 TL’ye düşüyor. Kampanya 31 Ocak 2015 tarihine kadar geçeli olacak. Bu tarihten sonra yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Ayrıca 3 taksit ile geri ödeyebilmeniz için, ödeyeceğiniz verginin 100 TL’nin daha üzerinde olması gerekir. Altında olan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Yapı Kredi MTV

Yapı Kredi MTV 3 Taksit Kampanyasının detayları şu şekildedir:

1-31 Ocak 2015 tarihleri arasında gib.gov.tr, yapikredi.com.tr ve worldcard.com.tr adresinden veya Yapı Kredi şubelerinden Yapı Kredi kredi kartları ile yapılacak 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları ve Albaraka Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi şubelerinden veya Yapı Kredi ATM’lerinden hesabınızı kullanarak ödeme yapılabilir. Hesabınız üzerinden yapılan ödemeler taksitlendirilmeyecektir. SONAX’tan Yapı Kredi kredi kartı sahiplerine özel 360 TL değerindeki SONAX Hybrid Boya Koruma Paketi World’e özel 180 TL’dir. Boya koruma paketi sonrası 250 ml antifrizli konsantre cam suyu hediye edilecektir. Belirtilen SONAX imkanından yararlanmak için gib.gov.tr, yapikredi.com.tr ve worldcard.com.tr adresinden veya Yapı Kredi şubelerinden Yapı Kredi kredi kartları ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili SONAX Service bayisine teslim edilmesi gerekmektedir. SONAX Hybrid Boya Koruma Paketi indiriminden yararlanmak için ATM veya şubelerden hesabınızı kullanarak yapılan ödemeler sonrası alınan dekontun SONAX Service bayisine teslim edilmesi gerekmektedir. Size en yakın SONAX Service bayisini öğrenmek için; “www.sonax.com.tr/bayilerimiz/size-en-yakın-sonax-bayi.html” adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. SONAX Hybrid Boya Koruma Paketi ve uygulama sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel +4 taksit imkânı bulunmaktadır. Bu imkân 28 Şubat 2015 tarihine kadar geçerlidir. 31 Ocak 2015 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini gib.gov.tr, yapikredi.com.tr, worldcard.com.tr veya Yapı Kredi şubeleri ile ATM’den ödemeyenler SONAX Hybrid Boya Koruma Paketi indirimden yararlanamayacaklardır. Kampanyaya katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.