Kampanya Bulucu

Yapı Kredi İnternet Şubesine Giriş Yapan Herkes Media Markt’den İndirim Kazanıyor

Yapı Kredi kampanyaları, internet bankacılığının kullanımını yaygınlaştırmak için yapmış olduğu kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Şimdi İnternet Şubesine giriş yapan her kişi çekiliş ve kurasız Media Markt’te 50 TL indidirim kazanıyor. Üstelik bunu Media Markt kampanyaları ile aynı anda kullanabiliyor.

Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerli. Bu tarihe kadar kullanıcı kodu ya da TC kimlik numarası ile Yapı Kredi İnternet şubesine giriş yapan her kişi tamamen ücretsiz olarak bu indirimi kazanıyor. İndirim sadece www.mediamarkt.com.tr internet adresinden yapılan alışverişlerde geçerli olacak ve 500 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecek. İnternet şubesine giriş yapmış olduğunuzda “Kampanyalar” bölümünde yer alan kodlar ile kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kodlar bu bölümde 31 Mart 2015 tarihine kadar duracaktır. Kullanmadığınız taktirde ertesi gün buradan kaldırılacaktır. Bu kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir.

Yapı Kredi MediaMarkt Kampanyası

Yapı Kredi Media Markt kampanyasının detayları şu şekildedir:

• 21 – 31 Mart 2015 tarihleri arasında kampanya iletişimi yapılmış ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne TC Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ile giriş yaparak ya da Kredi Kartı bilgileri ile Kart İşlemlerim’den giriş yaparak kampanyaya dahil olan müşterilerimiz; mediamarkt.com.tr ’den yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL anında indirimi çekilişsiz kurasız kazanacaklardır.
• İndirim kodları 21 Mart 2015 tarihinden itibaren Yapı Kredi internet şubesinde yer alan “Kampanyalar” bölümüne yüklenecektir ve 31 Mart 2015’e kadar yüklü kalacaktır. Müşteriler kampanya kodlarını 31 Mart 2015 tarihine kadar kullanabilecektir.
• İndirim kodu kişiye özel olup, kampanyadan her müşteri sadece 1 defa yararlanabilir.
• Siparişler için mediamarkt.com.tr web sitesinde yer alan “Teslimat Şartları” geçerlidir.
• Yapı Kredi ve Media Markt kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
• Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.