Kampanya Bulucu

Yapı Kredi İnternet Şubesine Giren Herkes Park Bravo’dan Yüzde 10 İndirim Kazanıyor

Alışverişlerde oldukça avantaj sağlaması yanı sıra oldukça fazla imkana da sahip olmanızı sağlayan Yapı Kredi kampanyaları bu defa Park Bravo’dan yüzde 10 indirim sağlıyor. Bu banka kampanyalarında yararlanmanızın tek koşulu da sadece internet bankacılığına giriş yapmanız.

Kampanya 28 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar TC kimlik numarası ile ya da kullanıcı kodunuz ile www.yapikredi.com.tr adresine giriş yapmanız bu kampanyadan yararlanmanız için yeterli olacaktır. Size sunulan indirim sadece www.parkbravo.com da yapılan alışverişler için geçerli olacaktır. Alışveriş sonrasında ki ödeme ekranına kampanya kodunuzu girerek indirimden faydalanabilirsiniz. İndirim kodları 28 Şubat 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır. İndirim kodunuz internet bankacılığında ki “Kampanyalar” bölümünde yer alacaktır. Her müşteri bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilecek. Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olabilecek bir kampanyadır. İndirim kodları kişiye özeldir ve birden fazla kullanılamayacaktır.

YapıKredi Park Bravo

Yapı Kredi Park Bravo Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• 1-28 Şubat 2015 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne TC Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ile ya da Kredi Kartı bilgileri ile Kart İşlemlerim’den Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yaparak giriş yaparak kampanyaya dahil olan müşterilerimiz; www.parkbravo.com web sitesinde yapacakları alışverişlerde %10 indirimi çekilişsiz kurasız kazanacaklardır.
• Kampanya şartlarını yerine getiren müşteriler indirim kodlarına “Kampanyalar” bölümünden ulaşabilecektir. Müşterilerimiz indirim kodlarını www.parkbravo.com websitesinden yapacakları alışverişler sırasında kullanabileceklerdir.
• www.parkbravo.com Sepet alanında bulunan Kupon Kodu alanına internet şubemizden aldığınız indirim kodunuzu girerek %10 indirimden yararlanabilirsiniz.
• Kampanyaya dahil olan müşterilerimiz indirim kodlarını 28 Şubat 2015’e kadar kullanabileceklerdir. Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmeyecektir.
• Kampanyaya dahil olan müşterilerin indirim kodları internet şubesinde yer alan “Kampanyalar” bölümüne yüklenecektir ve 28 Şubat 2015’e kadar yüklü kalacaktır. Müşteriler kampanya kodlarını 28 Şubat 2015 tarihine kadar kullanabilecektir.
• Kampanyadan her müşteri sadece 1 defa yararlanabilir.
• Siparişler için www.parkbravo.com web sitesinde yer alan “Teslimat Şartları” geçerlidir.
• Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
• Kampanyaya yalnızca Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterileri katılabilir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.