Kampanya Bulucu

Yapı Kredi internet Şubesi’nden Beymen.com’da Geçerli 200 TL İndirim

Yapı Kredi kampanyaları, şimdi hiçbir ek ücret ödemenize gerek kalmadan yararlanabileceğiniz bir indirim kampanyasına yer verdi. Beymen kampanyaları ile ortak yürütülen bu kampanyada Yapı Kredi internet şubesine giren herkes Beymen’de geçerli olacak 200 TL’lik bir indirim kuponu kazanacak.

Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar Yapı Kredi internet şubesine kullanıcı kodunuzla ya da TC kimlik numaranızla giriş yapmanız kampanyaya katılmanız için yeterlidir. Giriş yaptığınızda “kampanyalar” menüsünden indirim kodunuzu alabilirsiniz. Almış olduğunuz bu indirim kodu sadece www.beymen.com adresinde 1.000 TL ve üzeri harcamalarınızda size 200 TL indirim sağlayacaktır. Almış olduğunuz indirim kodlarını da yine 31 Mart 2015 tarihine kadar kullanmış olmak gerekiyor. Alışverişinizin iptal olması durumunda indirim kodu iade edilmeyecektir ve kullanım hakkınızı kaybetmiş olacaksınız. İndirim kodları tek kullanımlıktır ve kişiye özel kullanımlara sahiptir.

Yapı Kredi İnternet Şubesi

Yapı Kredi Beymen kampanyasının detayları şu şekildedir:

• 16 – 31 Mart 2015 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne TC Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ile giriş yaparak ya da Kredi Kartı bilgileri ile Kart İşlemlerim’den giriş yaparak kampanyaya dahil olan müşterilerimiz; beymen.com’dan yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL anında indirimi çekilişsiz kurasız kazanacaklardır. (İndirim kodunun kullanıldığı alışverişte, alışveriş tutarı katlandıkça indirim tutarı da katlanır – 2000 TL alışverişte 400 TL indirim, 3000 TL alışverişte 600 TL indirim gibi-.)
• İndirim kodları 16 Mart 2015 tarihinde internet şubesinde yer alan “Kampanyalar” bölümüne yüklenecektir ve 31 Mart 2015’e kadar yüklü kalacaktır. Müşteriler kampanya kodlarını 31 Mart 2015 tarihine kadar kullanabilecektir.
• Kampanya İlkbahar / Yaz 2015 ürünlerinde geçerlidir, konsinye ve indirim yasaklı markalarda geçerli değildir.
• Kampanya başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
• İndirim kodu kişiye özel olup, kampanyadan her müşteri sadece 1 defa yararlanabilir.
• Siparişler için beymen.com web sitesinde yer alan “Teslimat Şartları” geçerlidir.
• Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
• Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmeyecektir.
• Kampanyaya yalnızca Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterileri katılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.