Kampanya Bulucu

Yapı Kredi Cüzdan Katılımıyla Setur’da 150 TL World Puan!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Yapı Kredi Cüzdan Katılımıyla Setur’da 150 TL World Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde kampanya kapsamında belirtilmiş kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Setur resmi internet sitesi, Setur Çağrı Merkezi ya da Setur acenteleri üzerinden tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri yurt içi otel, yurt dışı tur, münferit yurt dışı otel ya da gemi rezervasyonlarında 125 TL değerinde World Puan kazanma şansını elde eder, Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden ödemenizi gerçekleştirmeniz halinde ise 150 TL değerinde World Puan kazanma fırsatını yakalamış olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak için 18 Mayıs ve 15 Haziran 2017 tarihleri arasında alışveriş yapmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için kullanılabilecek olan iki farklı yol bulunmakta olup bu yollardan ilki olan Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını kullanmak için Android ya da iPhone akıllı cep telefonu marketleri üzerinden Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirmeli ve uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL bölümüne girerek ilgili kampanya sayfasından Kampanyaya Katıl butonuna tıklamanız gerekir. Bu yoldan yalnızca Yapı Kredi Bankası Worldcard sahipleri yararlanabilecek olan diğer bankaların Worldcard özelliğine sahip olan kartlar ile Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım gösterilmesi mümkün olmayacaktır.

Bir diğer yöntem olan kısa mesaj yolu ile kampanyadan faydalanmak isteyen Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin SETUR yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kart üzerinde yer alan müşteri numarasını 4454’e, Albaraka Worldcard sahiplerinin SETUR yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp AL yazdıktan sonra bir adet daha boşluk bırakarak kart üzerinde yer alan müşteri numarasını 4454’e, Anadolubank Worldcard sahiplerinin SETUR yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp AN yazdıktan sonra bir adet daha boşluk bırakarak kart üzerinde yer alan müşteri numarasını 4454’e ve Vakıfbank Worldcard sahiplerinin SETUR yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp karta ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 6635’e kısa mesaj olarak göndermesi gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Yapı Kredi Bankası kredi kartları, Albaraka, Vakıfbank ve Anadolubank Worldcard’lar ile yapılacak olan alışveriş dahil edilmiş olup, ek olarak verilecek olan 25 TL değerinde World Puan için gerekli olan Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yalnızca Yapı Kredi Bankası kredi kartlarına sahip olan kişiler için geçerli olacaktır.

Kazandığım World Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz World Puan’lar 23 Haziran 2017 tarihinde harcama yapmış olduğunuz kredi ya da banka kartına yüklenecektir. Bununla birlikte Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım gösterilerek kazanılmış olan ek 25 TL değerindeki World Puan’lar ise 7 Temmuz 2017 tarihine dek kartınıza yüklenir.

Kazandığım World Puan’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan World Puan’ların son kullanma tarihi ise 4 Temmuz 2017 olarak belirlenmiş olup, bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm World Puan’lar 5 Temmuz 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde harcama yapmış olduğunuz karttan tamamen geri alınır. Bununla birlikte Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım gösterilerek kazanılmış olan ek World Puan’lar için belirlenmiş olan son kullanma tarihi 18 Temmuz 2017 tarihi olup bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm World Puan’lar harcama yapılmış olan karttan 19 Temmuz 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde tamamen geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olduğu için her bir müşterinin kampanyaya en fazla bir defalığa mahsus olmak üzere katılım göstermesine müsaade edilmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılmayacaktır.

Kampanya kapsamında peşin ya da taksitli bir şekilde kampanya koşullarına uygun bir şekilde yapacağınız ilk alışverişte World Puan kazanımı gerçekleşir.

Kampanyaya Setur acenteleri üzerinden yapılacak olan işlemler, 444 0 738 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden yapılacak olan işlemler ve Setur resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan işlemler dahil olacaktır.

Setur Seyahat Hattı üzerinden yapılacak olan harcamalar ise kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyaya World Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler, debit kartlar ve World Business kart ile yapılacak olan işlemler dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan tatil rezervasyonlarının iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde World Puan kazanımı da iptal olacaktır.

Kampanya yalnızca World üyesi iş yerlerinde geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında yapılan yazım hataları bağlayıcı olmaz.

World üyesi iş yerleri tarafından yapılacak olan bildirimlerinde kampanya ile ilgili olarak meydana gelebilecek herhangi bir hatadan Yapı Kredi Bankası sorumlu tutulamayacaktır.

Setur ve Yapı Kredi önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir kısmını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını haiz tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.