Kampanya Bulucu

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyaları ile dikkat çeken bir banka! Ürün çeşitliliği olarak diğer bankaların oldukça önünde olan Yapı Kredi Bankası Kamu çalışanlarına, emeklilere, Borç transferi yapmak isteyenlere farklı tüketici kredisi kampanyaları düzenliyor. Ancak son zamanlarda tüm bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi Bankası da İnternette kredi kullandırma ürünlerine ağırlık veriyor. Bu yazımızda her zaman yapı kredi’den kullanabileceğiniz bir ürün olan Mobilden ve İnternetten Anında Masrafsız Kredi adlı ihtiyaç kredisini inceleyeceğiz.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Şartları

İnternet başvurularında 1000 lira ile 10.000 lira arasında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak şubeden bu kredi miktarını 75 bin liraya kadar yükseltmeniz mümkündür. Başvuru sonrasında ön onay alırsınız. Bu onay Şubeden onaya çevrilir ve krediniz hesabınıza yatırılır.  Başvurunuz aynı gün içinde sonuçlandırılarak SMS ile size bildirilir. Kredinizi erken kapatabilir ya da ara ödeme yapabilirsiniz. Sigorta yaptırmanız zorunludur. 10 bin lira için ortalama 68 lira sigorta ücreti çıkmaktadır.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Mobilden ve İnternetten Anında Masrafsız Kredi ürününe 7 gün 24 saat internetten ve mobil şubeden başvurabilirsiniz. Başvuruyu yapmak için Yapı kredi bankası müşterisi olmanız gerekir. Yani internet şubesine girmeniz gerekir. Bunun için de üyelik almanız gerekiyor. Üyelik için bankada hesap açmanız ya da hali hazırda banka müşterisi olmanız gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

Yapı kredi internet şubesi ya da mobil şube üyesiyseniz;  şu adresten giriş yaparak, Onaylı kredilerinizi veya ön onaylı kredi limitlerinizi Krediler menüsündeki Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı adımından Mobilden ve İnternetten Anında Masrafsız Kredi başvurusu yapabilirsiniz. Buradan başvuru yaptığınızda sadece bu krediden faydalanabilirsiniz. Buradan yaptığınız başvuruları tamamlamak için şubeye gelmeniz gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı ile başvurmanız yeterlidir.  Banka müşterilerinden maaşını bankadan alanlardan gelir belgesi istenmiyor. Ancak ilk defa banka müşterisi olacaksanız, gelir belgesi isteniyor.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

10 bin lira için 36 ay vade ile %1,33 faiz oranıyla kredi kullanabiliyorsunuz. Yıllık maliyet oranı % 18,72 aylık ödemeniz ise 365 lira olarak gerçekleşiyor.  Bu rakamlar piyasa ortalaması rakamlardır. Daha uygun krediler için devlet bankalarına göz atabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Faiz oranları % 1,30 ile % 1,33 arasında değişmektedir.

yapıkredi bankası kredi malitet tablosu

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı alınmamaktadır.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

 • Düşük Faizli ve Komisyonlu – Yıllık maliyet oranı % 18,38
 • Kamuya Maaşın 15 Katına Kadar Kredi – Yıllık maliyet oranı % 18,24
 • Maaş Müşterilerimize Özel – Yıllık maliyet oranı % 18,24
 • Nazar Boncuklu Masrafsız – Yıllık maliyet oranı % 18,14
 • Bankacının Kredisi – Yıllık maliyet oranı % 18,09
 • Alışveriş Kredisi – Yıllık maliyet oranı % 18,00
 • Eğitim Kredisi – Yıllık maliyet oranı % 18,24
 • Evlilik Kredisi
 • Tatil Kredisi
 • Emekli Müşterilerimize Özel İhtiyaç Kredisi – Yıllık maliyet oranı % 18,24
 • Maaşını Yapı Kredi’den Alan Emekli Müşterilerimize Özel İhtiyaç Kredisi – Yıllık maliyet oranı % 18,09

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Yapılandırma

Yapı Kredi Bankası’ndan mevcut kredilerinizi yapılandırmak için kredi çekebilirsiniz. Ancak şu an için kredi faiz oranları yüksek! Dolayısıyla kredi faizlerinin düşmesini beklemeniz daha mantıklı bir karar olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.