Kampanya Bulucu

World’ten Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Kampanyası: 3 Taksit

Kredi kartlarının yapmış oldukları kampanyalar yapılan harcamaları taksitlendirmek ve bu harcamalar üzerinden puan kazandırmak üzerine kuruludur. Fakat harcamaların bir takım mal ve hizmetlerin satın alınması ile sınırlı tutulur. Şimdi World kampanyaları ile artık vergi ödemelerinizde de taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile tüm belediyelerden Emlak ve Çevre Vergisi ödemelerinizi 5 taksit ile vadelendirebilirsiniz. Kampanya 100 TL ve üzeri ödemelerinizin tamamında geçerli olacaktır. Üstelik taksitlerden herhangi bir işlem ücreti de alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

World kredi kartına sahip olan tüm müşteriler kampanyadan faydalanabilir. Kampanya hem anlaşmalı belediyelerde, hem de anlaşmalı olmayan belediyelerin tamamında geçerli olacaktır.  Yani isteyen herkes kendi belediyesinden bu kampanyaya katılabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Anlaşmalı belediyelerden ödeme yaparken direk olarak 3 taksit imkanından Pos cihazı ile yararlanabilirsiniz. Kampanya tüm banka POS cihazlarında geçerli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

3 Mayıs tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak için bu tarihe kadar ödemelerinizi yapmanız gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan vergi ödemelerinde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyanın Diğer Detayları Nelerdir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Herhangi bir sınır koyulmamıştır. Ayrıca kampanyadan Business kredi kartları da yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için ödemeyi yaptıktan sonra hesap kesim tarihine gelmeden Telefon Bankacılığı ile taksit işlemini yaptırmanız gerekmektedir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.