World'den Kasım Ayına Özel Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası | Kampanya Bulucu

World’den Kasım Ayına Özel Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

World’den Kasım Ayına Özel Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

World kredi kartının düzenli olarak her ay başlattığı otomatik ödeme talimatı kampanyaları bu ay yine başladı. Kasım ayı için başlayan bu World kampanyaları ile kredi kartınızın hesabından ya da vadesiz mevduat hesabından otomatik ödeme talimatı vererek 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında düzenli ödenecek faturalarınız için ve HGS’leriniz için otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda talimat başına 10 TL kazanarak toplam 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Herhangi bir bankaya ait bireysel World kredi kartına sahip olan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler. Kurumsal ve şirket kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca daha önce iptal etmiş olduğunuz talimatı yeniden vererek kampanyadan yararlanamazsınız.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için talimat vermeden önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra herhangi bir kanaldan yapacağınız talimat başvurularından 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Kampanyaya kayıt olmadan verilen talimatlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kaydı SMS ile yapmanız gerekecektir. Telefonunuzun mesaj bölümüne TALIMAT yazıp, bir boşluk bırakıp 11 haneli TC kimlik numarasını da ekleyerek 4470’e göndermeniz gerekecektir. Gelen onay mesajından sonra talimatlarınızı verebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Kasım ayı için geçerli olacağı için, 1 Kasım’da başlayan bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olabilir, sonra da talimatları verebilirler.

Hangi Talimatlar Kampanya Kapsamındadır?

Düzenli olarak ödenen faturalar(elektrik, su, doğalgaz, GSM hattı vb.) HGS gibi ödemelerin hepsinde geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanabilmeniz için vermiş olduğunuz talimatın 1 Kasım ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında en az bir adet ödemesinin yapılması gerekmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ