Kampanya Bulucu

Worldcard’tan Fatura Ödeme Talimatlarına 50 TL Worldpuan

Worldcard’tan Aralık ayına özel bir otomatk fatura ödeme talimatı kampanyası geldi. Bu kampanya kapsamında vereceğiniz her fatura veya HGS ödeme talimatlarının her birine 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Kampanya sadece worldcard kredi kartlarından veya vadesiz mevduat hesaplarından verilen otomatik ödeme talimatlarında geçerli olacaktır. Kredi kartlarından da sadece bireysel olanları kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Verilecek olan ödeme talimatlarının Aralık ayı içerisinde en az bir kere ödemesinin yapılması ve verilen talimatın en az 30 Nisan 2015 tarihine kadar da geçerli olması gerekiyor. Kazanmış olduğunuz puanlar 15 Şubat 2015 tarihinde bireysel kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Doğal olarak puanlarınızın olması için o zamana kadar kredi kartı ya da mevduat hesabınızın mutlaka bulunması gerekiyor. Kampanyadan yararlanmak için ödeme talimatınızı iptal ettirip, yeniden aktif hale getirmeniz, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir ve size Worldpuan kazandırmayacaktır.

Worldcard Otomatik Ödeme Talimatı

Worldcard Otomatik Fatura Ödeme Talimatı kampanyasının detayları şu şekildedir:

1 Aralık – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında müşterilerimiz bireysel vadesiz mevduat hesabından veya kredi kartından verdikleri, her yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, maksimum 50 TL değerinde puan kazanabileceklerdir. Kampanya kapsamında bireysel vadesiz mevduat hesabından veya bireysel kredi kartından bireysel kredi kartından verilen talimatlar değerlendirilecektir. Kampanyaya bireysel kredi kartından verilecek HGS talimatları da dahildir. Kampanya boyunca verilen her talimat için 1 Aralık 2014 – 31 Ocak 2015 tarihleri arası en az 1 kez ödeme yapılmış ve 30 Nisan 2015 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Şubat 2015 tarihinde bireysel kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Ödüllendirme yapılabilmesi için müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir. Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura veya HGS talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan veya kredi kartına verilen fatura talimatı veya HGS iptal edilip hesaptan bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir. Müşterilerimizin, kampanya döneminde aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı vermesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır. Kampanya döneminden en fazla üç ay öncesine kadar iptal edilmiş fatura ödeme veya HGS talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir. Cep telefon faturası için verilen otomatik ödeme talimatlarında numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, müşteriye ödül verilmeyecektir. Kampanyada Hızlıcep talimatı harici verilen tüm talimatlar ödüllendirilecektir. Kredi kartı hesabınızdan ödenen anlaşmalı kurumlara ait faturalar her bir 0 – 50 TL arası fatura/prim ödemesi için 0,75 TL; 50,01 – 100 TL arası fatura ödemesi için 1,50 TL; 100,01 TL ve üzeri fatura için ise fatura tutarının %2,00’si kadar işlem ücreti alınacaktır World Business karttan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir. Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir. Bu şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar 15 Mayıs 2015 tarihinde müşteriden geri alınacaktır. Kampanyaya katılım için; FATURA yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 3160’a SMS ile gönderilmesi gerekmektedir SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,60 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL’dir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.