Kampanya Bulucu

Worldcard’a hemen başvurun, Dominik Seyahati kazanan şanslı çift siz olun!

World kart’a yeni katılacak müşterilere özel bir kampanya geldi. Kampanya bitiş süresine kadar World karta başvuru yaptığınız taktirde Dominik Seyahati kazanacak şanslı çiftlerden biri olmaya hak kazanabilirsiniz. Bu kampanyaya ve World karta başvurmak için 3 farklı yöntemden birini kullanabilirsiniz.

1.Yöntem

İlk ve en kolay olarak World kart’a başvurmak için cep telefonunuz üzerinden Yapı Kredi cüzdan uygulamasını edinmeniz gerekiyor. Yapı kredi Cüzdan uygulamasını edinmek için eğer Android bir cep telefonuna sahip iseniz Google Play Store üzerinde ki arama kutucuğunuz Yapı kredi Cüzdan yazın daha sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonunuza internet hızınız ile doğru orantılı bir şekilde inecektir. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna Yapı Kredi Cüzdan yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasındaki “İNDİR butonuna tıkladıktan sonra uygulama cep telefonunuza inecektir. Uygulamayı edindikten sonra Daha fazlası bölümüne gelin buradan Kart başvuru kısmına tıkladıktan sonra edinmek istediğiniz World Kart’ı seçerek gerekli bilgileri girin. Bu işlemleri tamamladıktan sonra Wolrd Kart başvurunuz alınacak ve çekilişe katılmaya hak kazanacaksınız.

2. Yöntem

Yapı kredi Bankası’nın resmi internet sayfası üzerinde yer alan Başvuru merkezine gelin daha sonra başvuru yapmak istediğiniz World Kart’ı seçin bu işlemden sonra kampanya kapsamında düzenlenen çekilişe katılma hakkında kavuşacaksınız.

3.Yöntem

Cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj olarak Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı 4421’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli olacaktır?

Kampanya 12 Mart 2018 tarihine kadar yapılan kart başvurularında geçerli olacaktır. Bunun tarihlerin dışında yapılan ya da yapılmış başvurular kampanya kapsamında çekiliş hakkı kazandırmayacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.02.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.1770 sayılı izni ile 21.02.2018 (saat: 00:01) – 12.03.2018 (saat: 23.59) tarihleri arasında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
  • Yapı Kredi Bankası kampanyayı değiştirme ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Yapı Kredi Bankası A.Ş’nin tüm hakları gizlidir.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Yapı Kredi’nin 7/24 online müşteri temsilcisi hattını aralayabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında herhangi bir problem ya da dileğiniz varsa Yapı Kredi’nin resmi internet sitesindeki iletişim bölümünde yer alan Müşteri İletişim formunu doldura bilir ya da müşteri temsilciliği destek hattını arayabilirsiniz.
  • Yapı Kredi Cüzdan veya Yapı Kredi Mobil uygulamalarını indirerek kampanyaya katılım ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 4421’e SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL’dir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.