Kampanya Bulucu

Worldcard Online İşlemlerden Çekiliş ile Hediyeler Kazanın

İnternet bankacılığının yaygınlaşmasını destekleyecek bir kampanya da Worldcard internet bankacılığından geldi. Kampanyaya göre online işlemler yapabileceğiniz internet ve ya mobil şubeye giriş yapıp, Kart İşlemlerim menüsüne tıklamış olduğunuz zaman hediye kazanmak için çekilişe katılmış oluyorsunuz. Çekiliş ile 10 iPad mini ve ya 10 Samsung Galaxy Note 3’den birini kazanabilirsiniz.

15 Kasım 2014 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada, hiçbir üyelik işlemi gerekmeden kredi kartı bilgileriniz ile internet ve ya mobil şubeye girebiliyorsunuz. Kampanya bitim tarihine kadar çekilişte ki kazanma şansını arttırmanızda sizin elinizde. Bunun tüyosunu ise şu; internet bankacılığında her girişte 1 olmak üzere toplamda en fazla 2 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Mobil bankacılıkta da yine her giriş yaptığınızda 1 olmak üzere en fazla 2 çekiliş hakkı alabiliyorsunuz. Bunların hepsini kullanarak kampanyaya 4 çekiliş hakkı ile birlikte girebilirsiniz. Bu da sizin kazanma şansınızı oldukça arttıracak bir detaydır.

Worldcard online işlemler

Güvenilirliği desteklemek için çekilişin Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü denetiminde ve halka açık şekilde yapılacağı duyuruldu. Eğer sizde çekilişi canlı olarak izlemek isterseniz 24 Kasım 2014 tarihinde saat tam 12:00’de TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. Levazım Mahallesi, Korukent Sitesi, D Blok, Zemin Kat, Levent/İstanbul adresinde bulunabilirsiniz. Unutmayın, Worldcard online işlemler çekiliş kampanyası için son gün 15 Kasım.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.