Kampanya Bulucu

Worldcard ile Motorlu Taşıt Verginizi 3 Taksitle Ödeyin

Motorlu Taşıt Verginizi WorldCard ile 3 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Üstelik MTV ödemesini Yapı Kredi kredi kartı ile ödeyen veya Yapı Kredi şubelerindeki hesapları ile veya ATM’ den ödeme yapanlara 1 Ocak – 29 Şubat tarihleri arasında HGS ile yaptıkları ilk 3 geçiş bedava.  Kampanya Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel vadesiz TL hesabı ile ödenen Motorlu Taşıt Vergileri için geçerlidir.

Kampanyanın Koşulları Nelerdir?

1 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr adresinden veya Yapı Kredi Mobil şube üzerinden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır.

Yapı Kredi Şubelerinden veya ATM’lerden hesap üzerinden ödeme yapılabilecektir. Hesap üzerinden alınan ödemelere 3 taksit uygulanamamaktadır. Tüm ödeme kanallarından yapılan ödemeler HGS fırsatından faydalanabilecektir. HGS faydası ticari kartlar, ticari hesaplar ve lisanslı banka kredi kartları için geçerli değildir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 1 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Dahil Olan Ve Dahil Olmayan Kartlar Hangileridir?

Taksit kampanyasına tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka ve Anadolu Bank Worldcard’lar dahil olup, TEB Worldcard, Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

HGS ile Yapılacak Geçişler İçin Uygulanacak Kampanyanın Koşulları Nelerdir?

1 Ocak – 29 Şubat 2016 arasında HGS ile yapılacak olan ilk 3 geçiş ücretsiz olacaktır. Ücretsiz geçişler, kampanya bitiminde tüm katılımcılar için 7 Mart 2016 tarihinden itibaren hesap özetlerine yansıtılacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için HGS’nizi Yapı Kredi’den almış olmanız ve Yapı Kredi bireysel kredi kartınızdan veya bireysel vadesiz TL hesabınızdan otomatik yükleme talimatı vermiş olmanız gerekmektedir.

HGS’sini 1 Ocak 2016 öncesi almış olan müşteriler için, kampanya kapsamında bir müşteriye en fazla 10 TL geri ödeme yansıtılacaktır. HGS’sini 1 Ocak – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında alan müşteriler için, kampanya kapsamında bir müşteriye en fazla 20 TL geri ödeme yansıtılacaktır.

HGS Başvurusu Nasıl Yapılır?

HGS başvurunuzu Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan ya da SMS yoluyla yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.