World Yurtdışı Kampanyası ile 30 TL Worldpuan Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

World Yurtdışı Kampanyası ile 30 TL Worldpuan Hediye

World kredi kartı yurt içerisinde yapmış olduğunuz birçok alışverişte size birçok fırsat ve avantaj sunuyor. Şimdi yeni başlayan kampanya ile artık yurtdışında da yapacağınız alışverişlerde avantaj elde edebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu World kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında World kredi kartınızı kullanarak yurtdışında 3 defa 150 TL veya daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 30 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Üstelik kampanya için herhangi bir işyeri ya da sektör sınırlaması yapılmamıştır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası sadece bireysel Yapı Kredi World kredi kartlarında geçerlidir. Diğer bankalara ait World kredi kartları ya da diğer kredi kartlar kampanyadan faydalanamaz. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerli olacak. Ticari kredi kartları da bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Türkiye sınırları dışında herhangi bir yerden tek seferde en az 150 TL’lik 3 harcama yapmış olduğunuzda kampanyadan faydalanır ve 30 TL Worldpuan kazanırsınız.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için Yapı Kredi sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne TATİL yazıp, bir boşluk bırakıp, kredi kartının üzerinde yazan müşteri numarasını yazarak 4454’e göndermeniz gerekir. Eğer kayıt mesajını yurtdışından göndereceksiniz, +905327524434’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından alışverişi yapabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

11 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 1 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da gerekli alışverişleri yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan harcamalar kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.