Kampanya Bulucu

World Üyesi Petrol Ofisi’nden 25 TL Ekstre İndirim Kampanyası

Worl, Petrol Ofisi ortaklığında hazırlanan bu kampana ile World Kart kullanan ve akaryakıt ya da otogaz alışverişlerini Petrol Ofisi’nden yapan müşteriler alışveriş yaparken kazanıyor.

World üyesi Petrol Ofisi’nden farklı günlerde yapacağınız 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt, otogaz alışverişlerinizde bir sonraki harcamanızda 25 TL ekstre indirim yapılacaktır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için bireysel kredi kart sahiplerinin,  PO yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160’a göndermesi gerekmektedir. VakıfBank sahipleri ise aynı SMS’i 6635’e göndermelidir. World Business kart sahipleri ise İNDİRİM yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160’a göndermelidir. Böylelikle kampanyaya katılımınız sağlanacaktır. Kampanyanın geçerli olması için alışverişlerinizin Yapı Kredi Pos terminali üzerinden yapılması gerekmektedir

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerli Olacaktır?

Kampanyaya son katılım tarihi 31 Temmuz 2015 olarak belirlenmiştir.

Kampanyaya Katılım İçin Gönderilen Kısa Mesajlar Ücretli Midir?

Evet. Kampanya katılımı için gönderilen kısa mesajlardan ücret alınır. Smsler Avea ve Turkcell’de 0,65 TL – Vodafone’da 0,415 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Kazanılan İndirimler Kartınıza Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazandığınız indirim 28 Ağustos 2015 tarihinde bireysel kredi kartınıza yüklenir.

25 TL’lik İndirimi Nerede Kullanabilirsiniz?

İndirimi 1-10 Ağustos 2015 tarihleri arasında World kart üyesi PO işyerlerinden yapacağınız minimum 25 TL’lik alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. 1-10 Ağustos tarihlerinde bu alışverişi gerçekleştirmezseniz indirimden faydalanamayacaksınız.

Kampanya Hangi Kartlar da Geçerli Değildir?

Kampanyaya Albaraka, TEB ve VakıfBank Worldcard’lar dahil olup, Anadolubank Worldcard, Worldpuan ve Opet Worldcard ile yapılan alışverişler dahil olmayacaktır.

Alışveriş İptali Durumunda Ne Olur?

Yaptığınız alışverişin iptali durumunda size hediye olarak verilen 25 TL değerindeki indirim geri alınır. Kapanyadan faydalanamazsınız. Kampanyaya katılım için gönderdiğiniz kısa mesajın ücret iadesi yapılmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.