World Üyesi Aytemiz İstasyonlarında 25 TL İndirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

World Üyesi Aytemiz İstasyonlarında 25 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“World Üyesi Aytemiz İstasyonlarında 25 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte World üyesi olan Aytemiz akaryakıt istasyonlarından kampanya tarihleri içinde yapacağınız 4 sefer 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişleri yapmanızın ardından 25 TL değerinde akaryakıt indirimi kazanma fırsatını elde edersiniz! Fakat bu kampanya ile kazanmış olduğunuz indirimleri kullanabilmek için kampanya koşullarında belirtilmiş olan tarihler içinde World üyesi olan Aytemiz akaryakıt istasyonlarında en az 25 TL değerinde akaryakıt alışverişi yapmanız gerekir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“World Üyesi Aytemiz İstasyonlarında 25 TL İndirim!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 16 Şubat ve 31 Mart tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapması gerekmektedir. Bununla birlikte bu kampanyanın geçerli olabilmesi için bu tarihler arasında kampanyaya katılan kişilerin aynı zamanda 1 Nisan ve 10 Nisan tarihleri arasında World üyesi olan Aytemiz akaryakıt istasyonlarından en az 25 TL değerinde akaryakıt alışverişi yapması gerekmektedir. Aksi takdirde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin “AYTEMİZ” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kampanyaya katılacakları karta ait olan numaranın son 6 hanesini kısa mesaj olarak 6635 numarasına göndermeleri gerekmektedir. Bu kampanyaya katılmak için bu mesajı gönderebileceğiniz son tarih 31 Mart 2017’dir.

Kampanyaya katılmak için göndereceğiniz kısa mesajlar için tek seferliğe mahsus olmak üzere herkes kullanmakta olduğu GSM operatörü üzerinden ücretlendirilir.

Kazanılan İndirimler Karta Ne Zaman Yansır?

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz indirimler kampanya kapsamında alışveriş yaptığınız karta 20 Nisan 2017 tarihinde yansıtılır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Tek bir gün içinde yapılacak olan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir. Bununla birlikte bu kampanya müşteri bazında gerçekleştirildiği için bu kampanyadan her bir müşterinin kazanabileceği en yüksek indirim tutarı 25 TL değerinde belirlenmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında yapmış olduğunuz akaryakıt alışverişlerini iade etmeniz halinde bu kampanyada geçersiz hale gelecektir.

Bu kampanyaya Bankomart kartları ve Business Card kullanarak yapacağınız alışverişler ile katılmanız mümkün değildir.

Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanyanın sunmuş olduğu indirimden yararlanmak isteyen kişilerin 1 Nisan ve 10 Nisan tarihleri içinde World üyesi olan Aytemiz istasyonlarından alışveriş yapması gerekmektedir. Aksi takdirde bu kampanyadan kazanmış olduğunuz indirimler geçerliliğini yitirir.

Bu kampanyanın geçerli olabilmesi için kampanya kapsamında yapılan alışverişlerin anlaşmalı olan World POS cihazları kullanılarak yapılması gerekir.

Tercih Kart sahibi olan kişiler bu kampanyaya katılmak için 4,99 TL tutarında kampanyaya katılım bedeli ödemesi gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası ve Vakıfbank bu kampanya ile ilgili oluşturulmuş olan şartların bir kısmında ya tamamında değişiklik yapma ve bu kampanyayı önceden fiili olarak haber vermeye gerek duymadan durdurma haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.