World Platinum'a Özel Cookness Diyet Yemeklerde Yüzde 20 İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

World Platinum’a Özel Cookness Diyet Yemeklerde Yüzde 20 İndirim

Kredi kartının, yapılan alışverişlerde sağladığı ayrıcalığın alanı gün geçtikçe genişliyor. Şimdi World Platinum kredi kartına sahip olan müşteriler Cookness Diyet Yemeklerini indirimli olarak alabilecekler. Üstelik bu kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza da gerek kalmaz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu World kampanyaları ile 30 gün boyunca Cookness’ten alacağınız diyet yemek paketleri yüzde 20 indirim olacak. Bu kampanya sadece World Platinum kullanan müşteriler için geçerli olacak ve kampanyadan yararlanmak için ne bir ücret ne de kayıt zorunluluğu olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan World Platinum kredi kartı kullanıcılarının tamamı yararlanabilir. Diğer World kart türleri için bu kampanya geçersiz olacaktır. Bu nedenle diğer World kredi kartı türleri bu kampanyadan yararlanamayacak. World Platinum kredi kartının hangi bankadan olduğunun kampanya açısından hiçbir önemi yoktur.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kredi kartı kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar 30 günlük diyet yemek paketini almış olmalılardır. Alınan diyet paketlerinin alındığı tarih önemlidir. Yani 30 Ekim tarihinde alıp, bir 30 gün boyunca indirimli paketi kullanabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyaya katılmanın tek koşulu sadece ödemeyi World Platinum kredi kartı ile yapmış olmaktır. Bunun dışında başka bir kriter bulunmuyor. İş yerinin World üyesi olması, World özellikli POS cihazından çekilmesi veya öncesinde kampanyaya kayıt olunması gibi kriterler bulunmuyor. Sadece kasada ödeme yaparken görevliye bu kampanyadan yararlanmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Bu kampanya sadece Cookness’ten alınacak ve en fazla 30 gün sürecek diyet yemek paketlerinde geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.