Kampanya Bulucu

World Kredi Kartından Yılbaşı Kampanyası: 50 TL Worldpuan!

Kredi kartlarının yaptığı yılbaşı kampanyaları, müşterilere yılbaşı alışverişlerini yaptıkça aynı zamanda puan kazandıran ve avantajlı alışveriş sunan birçok fırsat sunuyor. Şimdi World kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerde 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen kampanya tarihleri arasında World kredi kartını kullanan müşteriler yapacağınız her 100 Tl ya da daha üstü alışverişlere 5’er TL Worldpuan olmak üzere toplamda 25 TL Worldpuan dağıtıyor. Eğer kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile katılırsanız, 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu kampanyanda Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece Yapı Kredi bankasına ait bireysel World kredi kartları, TLcard’lar ve Albaraka’ya ait bireysel World kredi kartları yararlanabilir. Diğer bankalara ait kredi kartları ve ticari kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca belirlenen sektör dışında, üye iş yerleri dışında yapılan alışverişler ve Worldpuan ile yapılan alışverişler kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra belirlenen sektörlerde faaliyet gösteren World üyesi iş yerlerinde 100 TL veya daha üzeri alışverişleri yapabilirsiniz. Alışverişler tek seferde ve farklı günlerde yapılmalıdır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulamasını kullanarak ya da banka sistemine kayıt cep telefonundan mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAZAN yazıp, bir boşluk bırakıp, müşteri numarasını da ekleyerek 4454’e göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

16 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar sürecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olarak, sonra da alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.