Kampanya Bulucu

World Kredi Kartı ile Masrafsız Taksitli Nakit Avans

Tüm banka ve kredi kartlarının birbirine yakın olarak başlatmış olduğu taksitli nakit avans kampanyalarına bir yenisi de World Kredi Kartı’ndan geldi. Çok ufak da olsa World kredi kartının sunmuş olduğu taksitli avansın kendisine göre bir takım avantajları bulunuyor. Bu avantajlar da en fazla faiz oranlarında göze çarpıyor.

Kampanya kapsamında çekmiş olduğunuz taksitli nakit avanslarda 5 ve 8 ay arası vade yapımında Yüzde 2,02 olarak faiz uygulanırken 9 ay vadeli nakit avanslarda faiz oranları Yüzde 1,99 olarak hesaplanıyor. Bu da diğer bankaların uyguladığı faiz oranlarının altında. Örneğin bu hesap ile 100 TL çekmiş olduğunuzda 6 aylık vadede 178,9 TL taksit öderken, aynı avans tutarında 9 ay vade ile 123,3 TL taksit ödeyerek kullanabilirsiniz. Nakit avansların taksitlerini kısmi olarak veya erken ödemiş olduğunuz zaman faiz oranları günlük olarak hesaplanır ve sadece kalan tutara faiz uygulanır.

World Nakit Avans

World Kredi Kartı Masrafsız Nakit Avans Kampanyasının Detayları:

5 – 8 ay vade için Taksitli Nakit Avans faiz oranı %2,02 (KKDF ve BSMV hariç), 9 ay vade için faiz oranı %1,99’dur (KKDF ve BSMV hariç). Kredi kartı hesap kesim tarihine göre taksit tutarı değişebilir. Kredi kartı kullanılabilir nakit çekim limiti dahilinde Taksitli Nakit Avans çekilebilir. Aylık taksit tutarlarına vergi BSMV ve KKDF dahildir. Taksitli Nakit Avans işlemine son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmadığı veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı takdirde anapara taksit tutarı üzerinden günlük mevcut nakit faizi işletilir. 28 Mayıs 2014 sonrası yapılan işlemlerde geçerli olmak üzere Taksitli Nakit Avans işlemlerinden 14 (on dört) gün içinde cayılabilir. Taksitli Nakit Avans işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir veya borçların tamamı erken ödenebilir. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz ve diğer maliyet unsurlarına ilişkin indirim yapılır. Taksitli Nakit Avans işleminde minimum tutar 300 TL ‘dir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.