Kampanya Bulucu

World Kart’tan Yurtdışı Harcamalarınıza 30 TL Worldpuan!

Kredi kartlarının yapmış olduğu yılbaşı kampanyalarına bir yenisi de World kredi kartından geldi. Üstelik bu defa yurtdışında yapılacak alışverişler için. Şimdi World kampanyaları ile yurtdışından yapacağınız alışverişlerde 30 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında World kredi kartınızı kullanarak yurtdışından 3 kere 150 TL veya daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 30 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Yapı Kredi World kredi kartlarında geçerlidir. Diğer kredi kartları ile yapılan alışverişlerde, ticari kredi kartlarında, yurtiçinden yapılan alışverişlerde, iade ya da Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca TLcard ile yapılan alışverişler de kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra yurtdışında ki herhangi bir sektör ve işyerinden 3 defa en az 150 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonlarından kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne YILBASI yazıp bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasını 4454’e göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 4 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olup, sonra da alışverişleri yaparak kampanyaya katılabilirler.

Kampanyaya Yurtdışından da Mesaj Göndererek Kayıt Olabilir Miyim?

Evet, kampanyaya yurtdışından da katılabilirsiniz. Fakat yurtdışından göndereceğiniz mesajları +905327524434 no’lu numaraya göndermeniz gerekir. Ayrıca standart 0,65 TL olan mesajlar yurtdışından gönderildiğinden farklı ücretlendirilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.