Kampanya Bulucu

World kart’tan Yurt Dışı Alışverişlerinize 75 TL

World kart yurt dışından yapacağınız alışverişlerde cebinize katkı sağlamak için yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında yurt dışından yapacağınız her 250 TL ya da daha üzeri  alışverişten 15 TL toplamda 75 TL’ye kadar World Puan kazanabilirsiniz.  Kampanyaya katılmak için World Kart cüzdan uygulamasına ihtiyacınız var. Kampanya kapsamında kazandığınız World Puanları World Kart cüzdan yardımıyla gözlemleyebilirsiniz.  World Kart cüzdan uygulamasını edinmek için eğer android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Google Play Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna World Kart cüzdan yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Apple Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna World Kart cüzdan yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra “World kart’tan Yurt Dışı Alışverişlerinize 75 TL” kampanyasının altında bulunan “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız yeterlidir. Bununla beraber kampanya kapsamında Maximum 75 TL World Puan kazanılabilir. Kampanyaya SMS ile katılmak için,  Kampanyaya yurt içinden katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasının 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir. Yurt dışı operatörlerince desteklemesi durumunda kampanyaya yurt dışında da kayıt olunabilecektir. Kampanyaya yurt dışından katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasını +905327524434’e gönderebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

20 Ocak 2018 ile 20 Şubat 2018 tarihleri arasında yurt dışı alışverişlerinizde geçerli olacaktır. Kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden ve kampanya geçerlilik süresi dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir. Bununla beraber kampanya kapsamında kazanılan World Puan’lar 1 Mart 2018 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, World Puan’ların son kullanma tarihi 12 Mart 2018’dir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • World kartın tüm hakları gizlidir.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için World Kart müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında her hangi bir dilek ya da öneriniz var ise World Kart’ın resmi İnternet sayfası üzerindeki iletişim formunu doldurabilir ya da müşteri temsilcileri ile iletişme geçebilirsiniz.
  • TL kartlar ile kampanyadan faydalanılamaz.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.