World Karttan Yeni Yıl Kampanyası: Alfa Romeo Giuletta Çekilişi | Kampanya Bulucu

World Karttan Yeni Yıl Kampanyası: Alfa Romeo Giuletta Çekilişi

World Karttan Yeni Yıl Kampanyası: Alfa Romeo Giuletta Çekilişi

Eğer yeni yıla para vermeden son model bir araba sahibi olarak girmek istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmamanız gerekir. Şimdi World kampanyaları ile kredi kartınızdan yapacağınız alışverişlerde Alfa Romeo Giuletta kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında World kredi kartınız ile World üyesi işyerlerinden tek seferde yapacağınız 50 TL ya da daha üzeri alışverişlerde 1 adet çekiliş hakkı kazanırsınız. Yapılacak olan çekiliş ile de 20 adet 2015 model Alfa Romeo Giuletta araçlarından birini kazanabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Alfa Romeo kampanyalarından sadece Yapı Kredi bankasına ait bireysel World kredi kartlarının sahipleri yararlanabilir. Diğer bankalara ait World kredi kartları ve ticari kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca Worldpuan ile yapılan harcamalar da kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu vs. kullanmanıza gerek yok. Kampanya tarihleri arasında kampanya şartlarını sağlayan kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde kampanyaya otomatik olarak katılmış olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

1 Aralık tarihinde başlayan bu yeni yıl kampanyaları 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yaparak çekiliş hakkı kazanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışında kalacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanyanın geçerli olabilmesi için tek seferde en az 50 TL’lik alışveriş yapılması gerekir. Ayrıca kampanya sadece World üyesi işyerlerinden World özellikli Pos cihazları aracılığı ile yapılan ödemelerde geçerli olacaktır.

Çekiliş Ne Zaman Yapılacak?

Kampanyanın çekilişi halka açık olarak ve noter huzurunda 15 Ocak 2016 tarihinde yapılacaktır. Çekilişin sonuçları ise 22 Ocak 2015 tarihli Posta gazetesinde yayımlanacaktır. Ayrıca asıl ve yedek talihlilere taahhütlü Posta yolu ile bilgilendirme de yapılacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ