Kampanya Bulucu

World Kart’tan Yeni Yıl Hediyesi

Bu yılın son ayı olan aralık ayı boyunca World Kart ile alışveriş yapan müşteriler kazanıyor. Aralık ayı boyunca Yapı Kredi Mobil ya da Yapı kredi Cüzdan uygulaması üzerinden tek seferde yapacağınız her 50 TL ya da daha üzeri alışverişlerde mobil ödeme işlemlerine 10 TL  World puan verilecektir. Bu kampanya kapsamında toplamda 50 TL’ ye kadar Worl puan kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanabilmek için Yapı Kredi cüzdan ya da Yapı kredi Mobil uygulamasını edinmeniz gerekiyor. Bunun için eğer Android işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz Google Play Market üzerindeki arama kutucuğuna Yapı Kredi cüzdan ya da Yapı kredi mobil yazıp daha sonra “indir” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra gerekli giriş işlemlerinden sonra kampanya koşullarını sağlayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz, Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna Yapı Kredi cüzdan ya da Yapı kredi mobil yazıp daha sonra “indir” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra gerekli giriş işlemlerinden sonra kampanya koşullarını sağlayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapacağınız 50 TL ve daha üzeri her mobil harcamada geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan mobil harcamalar kampanya kapsamında değildir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kapsamında kazananılan World Puanlar 5 Ocak 2018 tarihine kadar kampanya koşulları sağlanan World kart’ a yüklenecektir.
  • Yüklenen World Puanların son kullanma tarihi 16 Ocak 2018’dir. Kampanya kapsamında kazanılarak bu tarihe kadar kullanılmayan World Puanlar geri alınacaktır.
  • Yapıkredi Bankasının tüm hakları gizlidir.
  • Yapıkredi Bankası kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Her müşteri bu kampanya kapsamında toplam 50 TL World Puan kazanabilir.
  • Kampanyadan 30.000 kişi faydalanabilir. Kampanya süresi içerisinde kampanyaya katılım 30.000 kişiye vardığı taktirde kampanya bitecektir.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Yapıkredi Bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Android telefonlarda mobil ödeme yapılabilmesi için işletim sisteminin 4.4.2 ya da daha üzeri olması gerekiyor. Ve kartınızın mobil ödemeye açık olması gerekiyor. Kartınız mobil ödemeye açık değil ise Mobil ödemeye açtırarak kampanyaya katılabilirsiniz.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.