Kampanya Bulucu

World Kart’tan Puan Yağmuru Kampanyası

Bu hafta sonu gıda, market, kasap, manav ya da şarküteri sektörlerindeki Yapı Kredi World kart üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız her 100 TL ya da daha üzeri alışverişinize 15 TL World Puan kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında toplamda 45 TL’ye kadar World uan hediye. Bu kampanya Kapsamında kazandığınız World Puanları görmek için Yapı kredi Mobil ya da Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına ihtiyacınız var. Bu uygulamaları edinmek için eğer, Android işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz Google Play Market üzerindeki arama kutucuğuna Yapı Kredi cüzdan ya da Yapı kredi mobil yazıp daha sonra “indir” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra kampanya kapsamında kazandığınız World Puanları görebilirsiniz.. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz, Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna Yapı Kredi cüzdan ya da Yapı kredi mobil yazıp daha sonra “indir” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Kampanyaya katılmak için Yapıkredi Cüzdan ya da Yapı kredi Mobil uygulamasını kullanabilir ya da bankada kayıtlı cep telefonu numarınız üzerinden kısa mesaj olarak “KAZAN” yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı 4454’e göndermeniz yeterli olacaktır. Mesaj ile katılım tüm operatörlerden 0,65 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

8 Aralık 2017 ile 10 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında ve kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan alışverişler geçersiz sayılacaktır.

Kampanya Katılım koşulları Nelerdir?

  • Kapmanya kapsamında kazanılan World Puanlar 14 Aralık 2017 tarihinde harcama yaptığınız kredi kartına yüklenecektir. Bu World Puanların son kullanım tarihi 26 Aralık 2017’dir. Bu kampanya kapsamında kazanılarak bu tarihe kadar kullanılmayan World Puanlar geri alınacaktır.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Her müşteri kampanya kapsamında 45 TL World Puan kazanabilir.
  • Yapıkredi’nin tüm hakları gizlidir.
  • Yapıkredi kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Yapı kredi müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  •  Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
  • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
  •  Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.