Kampanya Bulucu

World Kart’tan Paramı Yönetebiliyorum Semineri Alana 50 TL’lik Hediye Çeki!

Finansal bilgi sahibi olmak ve yatırımlarını kontrol edebilmek için Paramı Yönetebiliyorum seminerine katılmak, hem geleceğiniz için, hem de kişisel gelişiminiz için oldukça verimli olacaktır. Üstelik bu seminere katılan herkese Hepsiburada.com adresinde geçerli olacak 50 TL’lik hediye çeki verilecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu World kampanyaları ile www.paramiyonetebiliyorum.com internet sitesine girip semineri izleyen ve başarı ile tamamlayan ilk 1.000 kişi bu kampanyadan yararlanabilecek. Başarı ile tamamlayan ilk 1.000 kişi www.hepsiburada.com internet sitesinde geçerli olacak 50 TL’lik hediye çeki kazanacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. Belirtilen internet sitesine girerek bilgilerini eksiksiz ve doğru dolduran herkes kampanyaya katıabilir. Bilgilerinizin doğruluğunun sorumluluğu tamamen size aittir. Yanlış bilgi ile seminere katılıp bitirenler kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanya ne Zamana Kadar Devam Edecek?

7 Temmuz tarihinde başlayan bu Hepsiburada kampanyaları 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Fakat hed,ye kuponları sadece 1.000 adet ile sınırlı olduğu için, bu kotanın dolması durumunda kampanya tarihi dolmasa bile kampanyadan yararlanabilme şansınız olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl katılabilirim?

Kampanya için üye olmanız gereken internet sitesine üye olmak ücretsizdir. Ayrıca verilen eğitim semineri de ücretsizidr. Önce üye olarak daha sonra da semine katılıp dersleri izleyerek kampanyaya katılabilirsiniz. Eğitim sonunda yapılan sınavda başarılı olmanız durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz. 20 soruluk bu sınavı en az %85 başarı ile tamamlamanız yani soruların en az 17’sine doğru yanıt vermeniz gerekir.

Hediye Kuponu Nasıl Alacağım?

Bukampanya bittikten sonra başarılı olan ilk 1.000 kişi 7 Ağustos 2015 tarihinde, yine aynı internet sitesinden ilan edlecektir. Ayrıca hediyeyi almaya hak kazananlara kısa mesaj olarak bilgilendirme yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.