Kampanya Bulucu

World Kart’tan Otomatik Ödeme Talimatına 20 TL World Puan

World Kart’tan müşterilerini sevindirecek bir kampanya geldi. Bu kampanya geçerlilik süresi boyunca mevduat hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz ilk yeni otomatik fatura ödeme ya daHGS talimatı için 20 TL, ilk talimattan sonra vereceğiniz her yeni talimat için 10 TL, maksimum 60 TL değerinde Worlpuan hediye edilecektir. Kampanyaya katılmak için, bankanızda kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden kısa mesaj olarak”TALIMAT” yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp 11 haneli Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile beraber 4470 göndermeniz gerekiyor. Kampanya kapsamında kazandığınız World Puanları gözlemlemek için  Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına ihtiyacınız var. Eğer daha önceden Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını edinmediyseniz Android işletim sistemine sahip bir cep telefonunda uygulamayı edinmek için Google Play Store üzerindeki arama kutucuğuna tıklayın. Daha sonra arama kutucuğuna Yapı Kredi Cüzdan yazın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş “İNDİR” butonuna tıkladıktan sonra internet hızınızla doğru orantılı bir şekilde cep telefonunuza uygulama yüklenecektir. Ancak bu indirmenin tamamlanabilmesi için cep telefonunuzun Android sürümünün 4.4.4 ve üzeri olması gerekiyor. Bu işletim sisteminden aşağı işletim sistemine sahip olan cep telefonlarına bu uygulama yüklenmeyecektir. Eğer daha önceden Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını edinmediyseniz İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonunda uygulamayı edinmek için Apple  Store üzerindeki arama kutucuğuna tıklayın. Daha sonra arama kutucuğuna Yapı Kredi Cüzdan yazın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş “İNDİR” butonuna tıkladıktan sonra internet hızınızla doğru orantılı bir şekilde cep telefonunuza uygulama yüklenecektir. Ancak bu indirmenin tamamlanabilmesi için cep telefonunuzun İOS sürümünün 8.1 ve üzeri olması gerekiyor. Bu işletim sisteminden aşağı işletim sistemine sahip olan cep telefonlarına bu uygulama yüklenmeyecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 11 Mart 2018 ile 10 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında ve kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Kampanya Katılım koşulları Nelerdir?

  • World Kart kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için World Kart’ın 7/24 online müşteri temsilieri numarasını arayabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da dileğiniz var ise World Kart’ın resmi internet sitesi üzerinde yer alan müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.
  •  TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,85 TL Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL’dir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.