Kampanya Bulucu

World Kart’tan Ocak Ayına Özel Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Kredi kartlarının düzenli olarak yapmış oldukları otomatik ödeme kampanyaları Word kredi kartları için bir defa daha başladı. Şimdi World kampanyaları ile otomatik fatura ödeme talimatı vermiş olduğunuzda 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Yapı Kredi Kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında vadesiz mevduat hesabınızdan ya da World kredi kartınızdan düzenli olarak ödediğiniz faturalar için ya da HGS için otomatik ödeme talimatı verdiğinizde verdiğiniz her talimat için 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Yapı Kredi bankasına ait olan Vadesiz mevduat hesabı bulunan müşteriler ve bireysel World kredi kartı olan müşteriler yararlanabilir. Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerlidir. Bireysel olmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca diğer bankalara ait olan World kredi kartları da kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için talimatları vermeden önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında ilk defa vereceğiniz fatura ve HGS talimatlarında kampanyadan yararlanabileceksiniz. Talimatları hangi kanallardan verdiğinizin kampanya açısından bir önemi yoktur.

Kampanyaya Nasıl Kayıt olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için telefonunuzun mesaj bölümüne TALIMAT yazıp, bir boşluk bırakıp, 11 haneli TC kimlik numaranızı da yazarak 4470’e göndermeniz durumunda kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra talimatlar verilebilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

11 Ocak tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 10 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen bireysel müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da talimatları vermelidir. Kampanya tarihleri dışında verilen talimatlar kampanya kapsamına alınamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.