Kampanya Bulucu

World Kart’tan Nisan Ayında 50 TL Worldpuan

World kampanyaları, alışverişlerde oldukça iyi bir avantaj yaratacak kampanya başlattı. Bu kredi kartı kampanyası ile ilk 100 TL harcamanızdan sonra yapacağınız her 100 TL harcamaya 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu şekilde toplam 50 TL Worldpuan kazanabilme şansınız var.

Kampanya sadece Nisan ayı içerisinde geçerli olacağı için 30 Nisan 2015 tarihinde son bulacak. Bu tarihe kadar tek seferde yapacağınız ilk 100 TL harcamadan sonra yapacağınız farklı günlerde ki ve tek seferde ki her 100 TL harcamaya 10 TL worldpuan hediye edilecektir. Kampanya sadece gıda ve giyim sektörlerinde geçerli olacak ve sadece World üye işyerlerinden alışveriş yapıldığında geçerli olacaktır. Ayrıca World Alışveriş Asistanı uygulaması ile yapacağınız alışverişler de kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için, ilk harcamayı yapmadan önce kayıt yaptırmak gerekiyor. Telefonlarınızın mesaj bölümüne NİSAN yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini yazarak 3160’a göndermeniz yeterli olacaktır.

World Kart Nisan Ayı 50 TLKampanyası

World Kart Nisan Ayı Kampanyasının detayları şu şekildedir:

Kampanya 1-30 Nisan 2015 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir. Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar (ticari kartlar hariç), Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir. Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya katılmak için NİSAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160’a gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 16 Mayıs 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Mayıs 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Mayıs 2015’te geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar TLcard’lara 18 Mayıs 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda yüklenecektir. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL’dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir. Kampanyaya World, adios, Play Facebook sayfaları ve World Alışveriş Asistanı uygulaması üzerinden de katılım sağlanabilecektir. TLcard’lar için sms katılımı, Facebook veya World Alışveriş Asistanı uygulaması üzerinden katılım yapılması gerekmemektedir. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.