Kampanya Bulucu

World Kart’tan MTV Ödemelerine 3 Taksit ve Ücretsiz 3 HGS Geçiş Hakkı

Bankaların yaptıkları MTV kampanyalarına bir yenisi de World Kart’tan geldi. Şimdi bu World kampanyaları ile hem Motorlu Taşıtlar Verinizi öderken bunu vade farksız 3 taksit yapabilir, hem de 3 adet ücretsiz HGS hakkı kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Yapı Kredi kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Yapı Kredi internet şubesi, mobil şube, www.worldcard.com.tr adresinden World kredi kartınız ile yapacağınız MTV ödemelerini hiçbir vade farkı ödemeden 3 taksit ile ödeyebilirsiniz. Üstelik ödeme yapan müşteriler 3 adet ücretsiz HGS geçiş hakkı kazanıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Yapı Kredi’ye ait tüm kredi kartları ve diğer bankalara ait olan World kredi kartları tamamen yararlanabilir. Albaraka, Vakıfbank, TEB ve Anadolu Bank World kredi kartları bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerli olacaktır. Ticari kartlar kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım diğer kampanyaların tersine ödeme yapıldıktan sonra olacaktır. Yapı Kredi mobil a da internet şubelerinden, ATM’lerinden, şubelerden ya da www.worldcard.com.tr internet sitesinden World kredi kartları ile ödeme yaptıktan sonra taksit seçeneği karşınıza çıkacaktır. Kabul etmeniz durumunda taksitlendirme işlemi yapılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ödemeyi yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Ücretsiz HGS Geçişleri Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya ile verilen ücretsiz 3 geçiş hakkı 29 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihler içerisinde kullanılmayan geçişler bu tarihten sonra geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.