Kampanya Bulucu

World Karttan Motorlu Taşıt Verginize 3 Taksit

Vatandaşların elleri sıkışmasın daha kolay bir şekilde Motorlu Taşıtlar Vergi’lerini ödeyebilsinler diye World Kart yeni bir kampanya başlattı. Verginizi Worldcard’ınızla www.worldcard.com.tr’den, Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Yapı Kredi Mobil‘den ve www.gib.gov.tr’den 3 taksitle ödeyebilirsiniz.Üstelik MTV ödemesini Yapı Kredi kredi kartı ile ödeyen veya şubelerimizdeki hesapları ile veya ATM’ den ödeme yapanlara;

 • Sonax’ta Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi 570 TL yerine 285 TL.
 • Otopratik’te periyodik bakım işçilik hizmetinde %50 indirim.

MTV ödemesine taksit yapmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır. Kampanyadan cep telefon mobil uygulaması üzerinden faydalanmak isteyen müşteriler, Yapı Kredi Mobil’i indirmek için, Yapı Kredi Mobil uygulamasını edinmek için eğer android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Google Play Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Yapı Kredi Mobil  yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Apple Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Yapı Kredi Mobil  yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Ocak 2018 ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında 3 taksit ve 100 TL üzeri Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinde geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan ödemeler kampanya dahilinde değildir. Kampanyaya herhangi bir şekilde SMS ile katılım yoktur. Kampanyaya yalnızca belirtilen kanallar üzerinden başvurulabilir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • World kartın tüm hakları gizlidir.
 • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için World Kart müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında her hangi bir dilek ya da öneriniz var ise World Kart’ın resmi İnternet sayfası üzerindeki iletişim formunu doldurabilir ya da müşteri temsilcileri ile iletişme geçebilirsiniz.
 • TL kartlar ile kampanyadan faydalanılamaz.
 • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir.
 • Kampanyaya sadece Yapı Kredi kredi kartları ve bireysel TLcard’lar Albaraka ve Anadolubank Worldcard’lar dahildir; TEB, Vakıfbank, Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılmak istemeyen müşteriler müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Ödemeyi peşin olarak yapmak istediklerini bildirebilirler.
 • Kampanyaya Yapı kredi cüzdan uygulaması dahil değildir.
 • Kampanyadan World Kart Bussiness kartlarda dahildir. Ancak Bu kartı kullanan müşteriler firma bazında kabul edilecek ve bir defa faydalanabilecektir.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.