Kampanya Bulucu

World Kart’tan Lezzetlihediye.com’da Sevgililer Günü Hediyesi Kampanyası

World kampanyaları hayatınızı kolaylaştırmaya ve alışverişi daha cazip hale getirmeye devam ediyor. Şimdi, sevgililer gününe özel lezzetlihediye.com adresinden yapılan alışverişlerde yüzde 30 indirim ve ekstra yüzde 10 worldpuan avantajı var.

Kampanya 15 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanabilmeniz için kullanıcı kodunuzla ya da TC kimlik numaranız ile Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giriş yapmanız yeterlidir. Ya da kredi kartı bilgilerinizi kullanarak “kart işlemlerim” menüsünden de kampanyaya katılabilirsiniz. Alacağınız kampanya kodu ile 75 TL ve daha üzeri lezzetlihediye.com alışverişlerinizde anında yüzde 30 indirim uygulanacak ve harcamanızın yüzde 10’u kadar da worldpuan kazanacaksınız. Lezzetlihediye.com adresine girmiş olduğunuzda “alışveriş sepetim” sayfasındaki “varsa indirim kodu girin” kısmına yazarak kullanabilirsiniz. Siparişi iptal etmiş olduğunuz zaman kampanya kodunuzu iade alamazsınız ve kullanım hakkınızı doldurmuş olursunuz. Kampanyadan ne kadar kartı olduğuna bakılmaksızın her kişi 1 defa yararlanabilecek.

World Kart Lezzetlihediye

World Kart sevgililer günü hediyesi kampanyasının detayları şu şekildedir:

• 1-15 Şubat 2015 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne TC Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ile giriş yaparak ya da Kredi Kartı bilgileri ile Kart İşlemlerim menüsünden giriş yaparak kampanyaya dahil olan müşterilerimiz; www.lezzetlihediye.com web sitesinde bulunan Sevgililer Günü Hediyesi ürünlerinden yapacakları 75 TL ve üzeri alışverişlerinde %30’luk indirimi çekilişsiz kurasız kazanacaklardır.
• Kampanya dahilinde alışverişlerini lezzetlihediye.com’dan Yapı Kredi, Albaraka, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard kredi kartlarıyla yapan müşteriler yaptıkları alışveriş tutarının %10’u kadar puan kazanacaktır.
• Müşteriler indirim kodlarına Yapı Kredi İnternet Şubesi’nde “Kampanyalar” bölümünden ulaşabilecektir. Müşterilerimiz indirim kodunu www.lezzetlihediye.com websitesi nden yapacakları alışverişler sırasında kullanabileceklerdir.
• Kampanyaya dahil olan müşterilerimiz indirim kodunu 15 Şubat 2015’e kadar kullanabileceklerdir. Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmeyecektir.
• Kampanyadan her müşteri sadece 1 defa yararlanabilir.
• Siparişler için www.lezzetlihediye.com web sitesinde yer alan “Teslimat Şartları” geçerlidir.
• Kampanyaya yalnızca Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterileri katılabilir.
• Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır.
• Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 30 TL’dir.
• Kazanılacak Worldpuan’lar 13 Mart 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 24 Mart 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Mart 2015 tarihi itibari ile geri alınacaktır. Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. İndirim sonrasında oluşacak tutar üzerinden %10 Worldpuan kazanımı olacaktır.
• 24 Ocak– 28 Şubat 2015 tarihleri arasında lezzetlihediye.com’dan World kredi kartı ile yapılacak sadece ilk alışverişten puan kazanılabilir.
• Yapı Kredi ve Lezzetlihediye.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
• Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerden marka sahibi firma ve mağaza sorumludur.
• Bu kampanya diğer lezzetlihediye.com kampanyaları ve “Haftanın İndirimli Ürünleri” uygulaması ile birleştirilemez.
• Lezzetlihediye şubelerinin bulunduğu illerde (Ankara, Eskişehir, İstanbul, Antalya, İzmir, Kayseri, Kırşehir, Malatya, Sakarya, Trabzon, Mersin, Kocaeli (Gebze)) şubenin bulunduğu yerden 35 km mesafeye kadar ücretsiz teslimat sağlanır. Diğer illere kargo ile teslimat sağlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.