World Kart'tan Kliksa'ya Özel 50 TL Worldpuan ve 9 Taksit | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

World Kart’tan Kliksa’ya Özel 50 TL Worldpuan ve 9 Taksit

Yapılan yasal düzenlemeler sonucunda kredi kartları ile yapılan alışverişlerde ki taksit sayıları oldukça kısıtlandı. Bu nedenle kredi kartları yasal sınırlar içerisinde verebileceği en yüksek taksit sayısı ile kampanyalar yapıyor. Şimdi World kampanyaları ile Kliksa’dan yapacağınız alışverişleri 9 taksitli olarak yapabilir ve 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilirseniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Kliksa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında World kredi kartınızı kullanarak www.kliksa.com internet sitesinden 500 ile 999 TL arası alışverişlerde 25 TL Worldpuan, 1.000 TL ya da daha üzeri alışverişlerde ise 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Üstelik tüm alışverişlerde 9 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından bireysel tüm World kredi kartları yararlanabilir. Diğer bankalara ait olan World kredi kartları da bu kampanyadan yararlanabilecektir. Fakat Business kredi kartları, banka kartları ve Worldpuan ile yapılan harcamalar kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kayıt mesajı gönderilmelidir. Fakat her banka için kayıt mesajı farklıdır ve bu kayıt işlemleri için www.worldcard.com.tr ya da www.kliksa.com internet sitesinden bilgi alabilirsiniz. Mesaj gönderilmeden yapılan alışverişler kampanya kapsamının dışında kalacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

5 Ocak tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 18 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.

Kazandığım Worldpuan’ları Ne Zaman Alabilirim?

Kazanmış olduğunuz Worldpuanlar 12 Şubat 2016 tarihinde harcama yapacağınız kredi kartının hesabına yüklenecektir. Yüklenen Worldpuanlar 13 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihler arasında kullanılmayan Worldpuanlar otomatik olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.